Logo Pracuj.pl

Marketing Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Rybnik
    Rybnik, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie oraz koordynowanie realizacji strategii marketingowej firmy, kreowanie wizerunku firmy,
  • Kontrola kosztów działań marketingowych,
  • Prace administracyjne związane z marketingiem
  • Opracowywanie materiałów reklamowych oraz przygotowywanie akcji promocyjnych,
  • Wspieranie działu sprzedaży,
  • Nadzorowaniu serwisów internetowych i stała weryfikacja poprawności ich działania,
  • Koordynacja działań związanych z wdrażaniem nowych usług w serwisach internetowych,
  • Koordynacja współpracy z zewnętrznymi partnerami firmy w zakresie marketingu
  • i reklamy,
  • Nadzorowanie bazy danych zdjęć (content),
  • Koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • Organizacja targów międzynarodowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość Google Analytics, Microsoft Excel,
  • Znajomość zagadnień związanych z marketingiem, reklamą i e-commerce oraz narzędzi wykorzystywanych w tych obszarach,
  • Znajomość zagadnień związanych z social mediami,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży e-commerce i marketing,
  • Kreatywność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • Znajomość oprogramowania SAP będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności analityczne.

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Praca w trybie hybrydowym (stacjonarnie i zdalnie),
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop, telefon służbowy,
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe dla Ciebie i Twoich bliskich.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Marketing Manager, Rybnik