Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

FINES

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie strategii marketingowej Fines w kanałach B2B oraz B2C.

  • Opracowanie, uruchamianie oraz monitorowanie kampanii digitalowych.

  • Koordynacja działań ukierunkowanych na skuteczne pozyskiwanie leadów B2B oraz B2C. (marketing afiliacyjny, programy partnerskie, Marketing Automation, remarketing).

  • Prowadzenie działań marketingowych na własnej bazie Klientów (e-mail marketing, SMS, Automation).

  • Ścisła współpraca i kluczowe negocjacje z zewnętrznymi dostawcami (agencje reklamowe, digitalowe, dom mediowy, graficy) jak i współpracę z działami wewnątrz Fines.

  • Kierowanie pracami działu marketingu.

  • Planowanie i realizacja kampanii o zasięgu lokalnym oraz ogólnopolskim (ATL, BTL, Inbound, Outbound).

  • Nadzór na działaniami PR i szkoleniowymi.

  • Bliska współpraca z siecią sprzedaży Fines, w tym realizacji projektów marketingowych na rzecz franczyzobiorców Fines

  • Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku i trendów w Polsce i za granicą.

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie i pasja marketingowa.

  • Umiejętność analitycznego myślenia, jednak kreatywne podchodzenie do powierzonych zadań.

  • 3- letnie doświadczenia w marketingu B2C lub B2B.

  • Praktyczna znajomość narzędzi takich jak: Canva, Google Analitics, Google Tag Manager, HotJar, Brand24, Google Ads, FB ADS, Landingi.com, systemy e-mail marketingowe, Wordpress.

  • Kompleksowe podchodzenie do komunikacji marketingowej i umiejętność wdrażania strategii oparte na wielu kanałach komunikacji jednocześnie.

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy, w tym częściowo praca zdalna.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

FINES

Fines S.A. jest ogólnopolskim liderem na rynku pośrednictwa finansowego w zakresie pożyczek gotówkowych i konsolidacyjnych w sieci agencyjnej. Współpracujemy z siecią 2000 biur kredytowych na terenie całego kraju. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, laureatem programu Solidna Firma 2007 - 2018, Firma Fair Play oraz Orłów Wprost.

Przewiń do profilu firmy

Przygotuj się na pełną pasji przygodę, w której:

  • Masz realny wpływ na opracowanie i realizację strategii marketingowej firmy.

  • Tworzysz i realizujesz projekty rozwojowe dla firmy.

  • Jesteś częścią zespołu ludzi zaangażowanych, otwartych i z poczuciem humoru.

  • Pracujesz w strategicznej i uzdrowiskowej części Trójmiasta – czyli w centrum Sopotu (5 min od stacji SKM).

  • Możliwe, że codziennie będziesz musiał choć raz przetrzeć słynny stół z TVN :)

  • Sprawdź dlaczego https://www.youtube.com/watch?v=8GnR7IQaNxY