Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

PERFECT sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie marki pracodawcy

  • Planowanie i realizacja content-planu

  • Komunikacja zewnętrzna (dystrybucja i promowanie poprzez strony internetowe , stworzenie strategii działań SMM (Facebook, Instagram, TikTok)).

  • Wspieranie korporacyjnej strony internetowej

  • Zwiększanie listy zainteresowanych kontaktów (kandydatów), poszukiwanie nowych metod promowania ofert pracy w firmie

  • Tworzenie atrakcyjnych opisów stanowisk pracy

  • Planowanie budżetu na promowanie wolnych miejsc pracy

  • Ocena skuteczności pozyskiwania źródeł kandydatów

  • Tworzenie propozycji w celu zwiększenia efektywności kanałów i źródeł, zwiększenia konwersji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w marketingu od 2 lat

  • Planowanie i realizacja działań SMM

  • Umiejętność tworzenia informacyjnych treści foto i wideoprezentacji

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami reklamowymi Facebook i Google Ads

  • Umiejętności w zakresie copywritingu

  • Znajomość pakietu Microsoft Office, AdobePhotoshop

  • Mile widziane doświadczenie z systemami CRM

  • Znajomość instrumentów i metod analizy cyfrowej. Posiadać jasne rozumienie głównych wskaźników internetowych i formułować wnioski jakościowe

  • Doskonała znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego

  • Znajomość języka polskiego

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Praca w biurze w Szczecinie i Warszawie

  • Pięciodniowy tydzień pracy: 8:00-17:00

  • Oficjalne zatrudnienie

  • Zapewniamy wyposażenie firmowe

O nas

PERFECT – Międzynarodowa Agencja Pracy Tymczasowej

Jesteśmy po to, żeby pomagać ludziom – w pierwszej kolejności naszym klientom, a także naszym współpracownikom oraz naszym partnerom w biznesie.

Dajemy najlepszy serwis i możliwość zmiany swojej przyszłości.

Nasze usługi:

Rekrutacja pracowników

Legalizacja pobytu i pracy

Obsługa kadrowa i księgowa

Leasing pracowniczy