Oferta pracy

Marketing Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Menedżer

Renomowana firma międzynarodowa branży elektrotechnicznej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie pracą zespołu marketingu
  • Tworzenie strategii marketingowej firmy i jej wdrażanie zgodnie z planami rozwoju
  • Efektywne planowanie i zarządzanie budżetem przeznaczonym na działania marketingowe
  • Zarządzanie ofertą produktową i analiza sprzedaży produktów
  • Budowanie wizerunku profesjonalnej firmy, otwartej na potrzeby klienta
  • Regularne monitorowanie i analiza rynku, branży, konkurencji oraz satysfakcji klienta
  • Współpraca z agencjami marketingowymi oraz innymi dostawcami w obszarze marketingu i promocji
  • Komunikacja wewnętrzna i zewnętrzna dotycząca produktów
  • Koordynowanie działań komunikacyjnych związanych z marką, realizowanych zarówno poprzez kanały tradycyjne jak i digitalowe, współpraca z mediami
  • Przygotowanie i udział w targach, eventach, działaniach sponsoringowych; organizacja spotkań z klientami
  • Dbanie o rozwój kompetencji i skuteczne motywowanie pracowników
  • Bezpośrednie wsparcie działu sprzedaży i współpraca z działem technicznym
  • Współpraca z działem marketingu zlokalizowanym w europejskiej centrali

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe (marketing)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze produktów technicznych, poparte sukcesami
  • Znajomość branży elektrotechnicznej i rynku dużych inwestycji budowlanych
  • Doświadczenie i umiejętność tworzenia i wdrażania strategii marketingowo-sprzedażowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu budżetem marketingowo-promocyjnym i prowadzeniu analiz
  • Doświadczenie w efektywnym realizowaniu działań marketingowych
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie najnowszych trendów i narzędzi digitalowych
  • Znajomość nowoczesnych kanałów komunikacji z potencjalnymi klientami
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu promocji firmy
  • Praktyczna znajomość narzędzi mediów społecznościowych
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów
  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Biegła obsługa pakietu MS Office w zakresie tworzenia prezentacji i analiz marketingowych
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnej firmie, o uznanej pozycji na rynku
  • Motywujące wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
  • Udział w innowacyjnych projektach międzynarodowych
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy