Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

SGI Sp. z o.o.O firmie

  • rondo ONZ 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

SGI Sp. z o.o.

rondo ONZ 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii SGI w zakresie działań marketingowych i PR-owych

  • Tworzenie innowacyjnych planów promocji poszczególnych inwestycji i przedstawianie ich Zarządowi

  • Tworzenie i utrwalanie pozytywnego wizerunku firmy oraz budowanie rozpoznawalnej marki

  • Odpowiedzialność za aktualizację strony internetowej SGI

  • Analiza prowadzonych działań pod kątem efektywności, jak i analiza trendów na rynku

  • Współpraca z Działem Sprzedaży i agencjami zewnętrznymi

  • Koordynacja kreacji, produkcji materiałów promocyjnych oraz prowadzenie projektów marketingowych i akcji promocyjnych

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Znajomość branży nieruchomości/deweloperskiej

  • Wyższe wykształcenie

  • Pro-aktywność w działaniu i kreatywność

  • Umiejętność samodzielnej pracy i dobrej organizacji

  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne i dobra znajomość j. angielskiego

  • Znajomość pakietu MS Office i doświadczenie w pracy z Google Analytics i Google Ads

  • Mile widziana znajomość programów do grafiki

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju i wsparcie wykwalifikowanego zespołu

  • Dostęp dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych

  • Pakiet sportowy Benefit Systems

Dołącz do SGI – stabilnej i stale rozwijającej się firmy, specjalizującej się w budowie wysokiej jakości mieszkań i apartamentów.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Marketing Manager

Przewiń do profilu firmy