Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

Balton Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii wpływającej na budowanie spójnego wizerunku marki (brand management) wśród interesariuszy wewnątrz i na zewnątrz organizacji

  • Rozwijanie i wdrażanie wytycznych do budowania strategii produktowych

  • Tworzenie i zarządzanie budżetem marketingowym

  • Budowanie i zarządzanie zespołem kierowników produktów i specjalistów marketingu

  • Nadzór nad tworzeniem i wdrażaniem kampanii produktowych i wizerunkowych z wykorzystaniem nowoczesnych kanałów komunikacji

  • Monitorowanie, analizowanie danych biznesowych, nowe technologie, trendy digital, kanały komunikacji, działania konkurencji, śledzenie trendów rynkowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w budowaniu wizerunku marki oraz marketingu na rynkach międzynarodowych przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych

  • Bardzo dobra znajomość procesów marketingowych (budowanie i wdrażanie strategii, kreowanie produktu, zarządzanie cyklem życia produktu, pomiar efektywności działań marketingowych)

  • Wysoka wiedza dotycząca narzędzi i trendów rynkowych w tym zakresie

  • Doświadczenie w prowadzeniu badań marketingowych

  • Znajomość specyfiki rynku wyrobów medycznych, sprzętu medycznego lub farmaceutycznego. Wiedza o najnowszych trendach w marketingu z innych branż (np. FMCG)

  • Umiejętność analizy danych

  • Doświadczenie w budowaniu i rozwijaniu zespołów marketingowych

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym

To oferujemy

Korzyści ze współpracy z nami to m.in. interesująca i pełna wyzwań praca w rozwijającej się organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające Twoim kwalifikacjom i duża samodzielność w działaniu. Oferujemy również benefity z pakietu socjalnego, świadczenia świąteczne, dofinansowanie kolonii dla dzieci, prywatną opiekę medyczną i grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Balton Sp. z o.o.

Kim jesteśmy?

Wspieramy walkę o zdrowie i życie pacjentów na całym świecie poprzez projektowanie, produkcję i sprzedaż jednorazowych wyrobów medycznych, jak np. stenty wieńcowe.

BALTON to polska, rodzinna firma z siedzibą w Warszawie i trzema zakładami produkcyjnymi w Polsce.

Jesteśmy na rynku od ponad 40 lat i z sukcesami konkurujemy z globalnymi liderami branży zarówno w Polsce jak i 90 krajach świata.

Przewiń do profilu firmy