Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

SOLUTIONS4GA sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie wspólnie z Dyrektorem Marketingu strategii marketingowej na najbliższe 12 miesięcy

  • Tworzenie marketingowego master planu projektów w ramach strategii

  • Miesięczne i tygodniowe planowanie projektów i zadań marketingowych

  • Realizacja projektów własnych

  • Budowanie, tworzenie, wdrażanie i utrzymywanie różnych kanałów marketingowych (marketing cyfrowy (główny), marketing tradycyjny (pomocniczy)

  • Przygotowywanie prezentacji dla Zespołu Sprzedaży S4GA

  • Przygotowywanie broszur produktowych i innych materiałów graficznych we współpracy z agencjami zewnętrznymi

  • Nadzór nad przygotowaniami do międzynarodowych targów (różne aktywności)

  • Przygotowywanie raportów marketingowych dla Dyrektora Marketingu w cyklu tygodniowym, miesięcznym i kwartalnym

  • Służąc jako główna osoba kontaktowa dla różnych zewnętrznych firm świadczących usługi o charakterze promocyjno-marketingowym

  • W razie potrzeby inne powiązane obowiązki sprzedażowe i administracyjne

  • Nadzór nad projektami Specjalisty ds. Marketingu

  • Szkolenie Specjalisty ds. Marketingu

Nasze wymagania

  • Język angielski - doskonałe umiejętności komunikacji w mowie i piśmie

  • Solidne doświadczenie w marketingu, najlepiej kilka lat spędzonych na stanowisku w obszarze marketingu cyfrowego

  • Motywacja i zdolność do wykonywania wielu zadań jednocześnie oraz efektywność pracy w szybko zmieniającym się środowisku

  • Umiejętność samodzielnej pracy

To oferujemy

  • Unikalna znajomość infrastruktury lotniskowej i świata lotniczego

  • Szczęśliwe i smutne chwile

  • Wynagrodzenie rynkowe z potencjałem do wzrostu

  • Służbowy telefon i komputer oraz biuro w Radomiu lub Warszawie

  • Bonus roczny, z którego będziesz zadowolony 😊

SOLUTIONS4GA sp. z o.o.

Kim jesteśmy

Solutions4GA Sp. z o.o. projektuje, produkuje i dostarcza oświetlenie pasów startowych oraz helipadów dla lotnisk cywilnych i wojskowych na całym świecie. W naszej ofercie znajduje się oświetlenie stałe i przenośne zasilane energią słoneczną, które jest wykorzystywane w ponad 150 projektach zrealizowanych w ponad 45 krajach na wszystkich kontynentach z wyjątkiem Antarktydy. Jesteśmy reprezentowani przez partnerów w Afryce, Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Ameryce Łacińskiej.

Przewiń do profilu firmy

PROSIMY O UWAŻNE PRZECZYTANIE OGŁOSZENIA ORAZ O APLIKOWANIE PO PRZECZYTANIU OGŁOSZENIA DO KOŃCA - SZANUJ SWOJE CV - SZANUJ NASZ CZAS.

Prześlij nam swoje CV w języku angielskim wraz z listem motywacyjnym opisującym „Dlaczego pingwiny nie potrafią latać”.

List motywacyjny jest obowiązkową i integralną częścią aplikacji - CV bez listu motywacyjnego nie będą rozpatrywane.

Miejsce wykonywania pracy:

Nasze zaplecze biurowe, produkcyjne i szkoleniowe znajduje się w Radomiu – to właśnie tutaj będzie znajdować się Twoje stanowisko pracy.

Alternatywnie rozważymy pracę zdalną (zakładając, że możesz regularnie odwiedzać biuro w Radomiu lub nasze drugie biuro znajdujące się w Warszawie).

Zakres współpracy

Marketing Manager to NIEZALEŻNE stanowisko, co oznacza, że po pełnym przeszkoleniu będziemy oczekiwać od Ciebie samodzielnego myślenia i działania oraz pracy ramię w ramię z Dyrektorem Marketingu. Będziesz pracować nad planowaniem, realizacją i kontrolą strategii marketingowej S4GA. Nie wymagamy wiedzy technicznej, ale umiejętność szybkiego opanowania podstawowych pojęć technicznych na tym stanowisku jest koniecznością, ponieważ jesteśmy firmą technologiczną zajmującą się produkcją sprzętu elektronicznego.