Oferta pracy

Marketing Manager

HR Level UPO firmie

10 00020 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
Naszym Klientem jest firma o uznanej pozycji na rynku światowym w branży spożywczej. Nasz Klient to firma przyszłości, opiera się na trzech filarach: talent, time, technology.

Poszukujemy osób o rzeczywistym talencie marketingowym, mających doświadczenie i umiejętności biznesowe. To z czym przychodzimy przestaje być ważne, ważna jest przyszła wartość- future value.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie aktywnie wdrażać strategie komunikacji firmy i marek produktowych, rozwijać nowe linie produktowe, brać udział w tworzeniu wewnętrznych standardów i procesów firmy. Będzie wdrażać swoje pomysły i mieć możliwość samodzielnego prowadzenia projektów.

Miejsce pracy Warszawa/obecnie praca zdalna

Zadania:

  • strategiczne i operacyjne zarządzanie marketingiem produktowym i korporacyjnym
  • odpowiedzialność za realizowanie budżetu sprzedaży i marży
  • zarządzanie marką oraz komunikacją marketingową w sektorze retail
  • zarządzanie brandami w 4 kategoriach spożywczych na rynkach międzynarodowych, w kanałach B2B, B2C, D2C oraz HoReCa
  • Zbudowanie oraz wdrożenie strategii dla nowych linii produktowych oraz rozwoju
  • planowanie i rozwój komunikacji marketingowej zarówno wewnątrz jaki i na zewnątrz organizacji (mailing, spotkania, social i corporate media (np. Facebook, Instagram, Linkedin, Tweeter), aktualizacja strony internetowej firmy oraz sklepu internetowego etc.), kampanii marketingowych, ścisła współpraca z wewnętrznymi działami oraz partnerami zewnętrznymi
  • śledzenie i opracowywanie bieżących trendów rynkowych
  • rekomendacja strategii kanałowej i specjalnych ofert marketingowych dla poszczególnych klientów

Nasze oczekiwania:

  • minimum 5-8 letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu działań marketingowych oraz budowaniu dystrybucji produktów na rynkach międzynarodowych w branży  FMCG
  • praktyczna i sprawdzona wiedza z zakresu marketingu, dystrybucji, strategii cenowej, kalkulacji zysków, rentowności, merchandisingu
  • umiejętność zarządzania projektami, wielozadaniowość
  • wysokie poczucie odpowiedzialności
  • pozytywne nastawienie i motywacja, otwartość na zmiany i innowacyjność;
  • biegła znajomość języka angielskiego (na poziomie C1)

Co oferujemy…😊?

  • atrakcyjny system wynagrodzenia, podstawa plus premia uzależniona od wyników
  • wynagrodzenie podstawowe w zależności od doświadczenia; 10 - 20 000 brutto
  • nowoczesny system premiowy oparty na 3 filarach: wynik finansowy, wartości i zachowania, strategia
  • umowa o świadczenie usług w ramach działalności gospodarczej
  • pakiet świadczeń zdrowotnych i sportowych
  • dynamiczna i pełna wyzwań praca, możliwość stałego rozwoju
  • przyjazna, pozytywna atmosfera w dynamicznej organizacji
  • świetna kawa i widok z 28 piętra jednego z najbardziej atrakcyjnych budynków w Warszawie (obecnie praca zdalna)
HR Level Up| ul. Złota 59| Warszawa
Executive Search | Assessment & Development Center | Mentoring | Ocena 360 Stopni

Ogłoszenie archiwalne