Oferta pracy

Marketing Manager

Panek S.AO firmie

  • Grójecka 208, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Panek S.A

Grójecka 208

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie i realizacja strategii sprzedażowo-marketingowych

  • inicjowanie akcji sprzedażowych i lojalizacyjnych, skupionych na pozyskiwaniu i aktywizacji klientów

  • reklama internetowa, widoczność w Internecie; planowanie, tworzenie i optymalizacja kampanii performance marketingowych

  • usprawnianie procesów sprzedaży i marketingu

  • koordynacja badań i analiz, przy wsparciu innych działów i podmiotów

  • zwiększenie widoczności marki Panek w Polsce

  • planowanie i realizacja komunikacji marketingowej

  • udział w procesach związanych z budową nowych usług oraz rozwijaniem obecnych

  • dbanie o całokształt usługi, dążenie do jak najwyższego poziomu satysfakcji użytkowników

  • ścisła współpraca z innymi działami Spółki

Nasze wymagania

  • udokumentowane sukcesy na podobnych stanowiskach

  • wiedza na temat napędzania sprzedaży, pozyskiwania klientów, utrzymania, konwersji, badań marketingowych

  • doświadczenie w tworzeniu pomysłów i planowaniu marketingowym

  • wiedza z zakresu UX, reklamy internetowej, optymalizacji sprzedaży

  • znajomość zarządzania mediami społecznościowymi i planowania treści

  • udokumentowane doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu partnerstw marek

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowiskach zarządzających marketingiem

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej

  • nastawienie na współpracę i finalizację projektów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • odpowiedzialność za wyniki, can-do attitude

Mile widziane

  • wiedza o branży współdzielonej mobilności

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych wypożyczalni aut w Polsce

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus system premiowy w oparciu o wyniki i zaangażowanie

  • zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing i wynajmy aut Panek

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie/b2b/umowę o pracę

  • system benefitów: Enel-Med, Multisport, Aviva

  • pracę w zgranym zespole w przyjemnej atmosferze

  • możliwość rozwijania międzynarodowej usługi, która obecnie jest liderem polskiego rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Panek S.A

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko- i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Działamy na rynku od ponad 20 lat, w tym dodatkowo od blisko 4 lat świadczymy usługi związane ze współdzieleniem samochodów, a swoje usługi świadczymy także poza granicami Polski. W całym kraju zatrudniamy około 250 osób.

Przewiń do profilu firmy