Oferta pracy

Marketing Manager

O BagO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Tak jak nie ma dwóch takich samych torebek Obag, trudno o dwa takie same dni w pracy. Część Twoich obowiązków będzie wynikać z współtworzenia strategii marki oraz planowania i realizacji kampanii wizerunkowych i sprzedażowych. Jednak Twoim głównym zadaniem będzie budowanie rozpoznawalności i atrakcyjności marki Obag,

  • Budowanie świadomości marki Obag,

  • Współtworzenie strategii marki,

  • Zarządzanie harmonogramem akcji marketingowych,

  • Tworzenie nowych form i kanałów komunikacji,

  • Planowanie i realizacja kampanii wizerunkowych i sprzedażowych,

  • Współpraca z działem logistyki i sprzedaży przy planowaniu kampanii sprzedażowych oraz marketingowych,

  • Monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań,

  • Współtworzenie strategii Omnichannel we współpracy z działami sprzedaży stacjonarnej, e-commerce oraz logistyki.

Nasze wymagania

  • Lubisz ludzi,

  • Masz za sobą min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

  • Masz doświadczenie w branży fashion (mile widziane),

  • Posiadasz wiedzę praktyczną w zakresie marketingu i komunikacji,

  • Umiesz zarządzać zespołem,

  • Narzędzia takie jak: Google Analytics, eDrone, Google Workspace, Sotrender, Google Tag Manager, Google Ads czy Facebook Ads nie mają przed Tobą tajemnic,

  • Interesujesz się trendami w obszarze komunikacji.

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Premia od realizacji zadań

  • Bony na urodziny i święta

  • Rozwój w ramach naszej struktury

  • Przyjazna atmosfera w kameralnym zespole

  • Praca z ciekawym produktem :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę

O Bag

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki Obag na polskim rynku. Nasz zespół kocha modę i włoski design. Jeśli tak jak my, nie wyobrażasz sobie życia bez modnych dodatków dołącz do nas na stanowisko: Marketing Manager.

Przewiń do profilu firmy