Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

WHITE STAR REAL ESTATE sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Lokalizacja pracy: Warszawa; obsługa centrum, które znajduje się w Radomiu.

  • 1. Wdrażanie zatwierdzonego planu marketingowego dla Galerii Słonecznej w Radomiu.

  • 2. Kreowanie i koordynacja działań marketingowych mających na celu zwiększenie liczby klientów Galerii Słonecznej oraz zwiększanie przychodów najemców poprzez kreowanie atrakcyjności miejsca oraz zaangażowania klientów.

  • Współpraca i koordynacja działań marketingowych z najemcami Galerii Słonecznej (B2C).

  • Przygotowywanie i nadzór nad realizacja budżetu marketingowego Galerii Słonecznej oraz raportowanie z realizacji budżetu na podstawie określonych KPI`s.

  • Udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu profili społecznościowych (Facebook, Instagram, inne).

  • Nadzorowanie pracowników Galerii Słonecznej w zakresie wykonania planów marketingowych jak również podwykonawców i dostawców usług marketingowych.

  • Zarządzanie działaniami związanymi z wizerunkiem Galerii Słonecznej (w tym zwłaszcza public relations oraz CSR),

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z władzami i organizacjami lokalnymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w marketingu

  • Mile widziana znajomość rynku nieruchomości komercyjnych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Office, Google Ads, Google AdSense

  • Mile widziana znajomość Instagram Insights

White Star Real Estate jest międzynarodową firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Zrealizowała ponad 50 wysokiej klasy projektów w Europie, głównie prestiżowych budynków biurowych. Pozostałe inwestycje to magazyny, centra handlowe oraz osiedla domów jednorodzinnych i mieszkań. White Star Real Estate jest także doświadczonym zarządcą nieruchomości.

White Star Real Estate poszukuje kandydata na stanowisko Marketing Managera

Przewiń do profilu firmy

Kandydat musi być osobą o kreatywnym podejściu z zorientowaniem na osiąganie wyznaczonych celów, pewny siebie, pomysłowy, zainteresowany nowymi wyzwaniami oraz trendami w nowoczesnym marketingu B2B/B2C oraz gotowy na współpracę z ludźmi tworzącymi zgrany zespół.. Musi posiadać przekonującą osobowość oraz wykazać się więdzą w zakresie budowania marki, kreowania zangażowania klientów oraz promocji poprzez konwencjonalne kanały sprzedaży jak również digital marketing. Idealny kandydat powinien mieć udokumentowane doświadczenie z zakresu szeroko pojętego marketingu B2B / B2C. Idealny kandydat musi mieć dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne.