Logo Pracuj.pl

Marketing Manager

ZIEMIA INWESTYCJE Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

ZIEMIA INWESTYCJE Sp. z o.o. Sp.k.

Aleje Jerozolimskie 123A

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i egzekucja strategii marketingowej
  • Nadzór nad wielokanałowymi kampaniami marketingowymi
  • Koordynowanie pracy działu marketingu
  • Nadzór nad stornami www, komunikacją social media oraz jakościowymi materiałami reklamowymi
  • Dobór i współpraca z zewnętrznymi partnerami i dostawcami
  • Opracowanie strategii budowania wizerunku marki
  • Analiza danych i skuteczności prowadzonych działań oraz monitorowanie rynku

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu i nadzorowaniu kampanii online
  • Umiejętność tworzenia strategii komunikacji i budowania wizerunku marki
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie tworzenia i wdrażania skutecznych kampanii marketingowych
  • Umiejętność planowania, organizacji i rozliczania działań marketingowych
  • Praktyka we współpracy z agencjami reklamowymi, grafikami i freelancerami
  • Proaktywne nastawienie i pozytywna energia

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży nieruchomości

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę lub działalność gospodarczą
  • Świetną atmosferę, młody startup'owy zespół
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Samodzielność w działaniu i otwartość na nowe pomysły

Benefity

  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

Ziemia Inwestycje zajmuje się developmentem i sprzedażą działek rekreacyjnych i wakacyjnych Polsce, w ciekawy, nowatorski sposób. Z wykorzystaniem najnowszych technologii i wielu niestandardowych rozwiązań. Pracujemy w młodym zespole w start-upowym biurze w centrum Warszawy.

Marketing Manager, Aleje Jerozolimskie 123A, Warszawa