Oferta pracy

Marketing Manager

Pracuj.pl dla Firm

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oraz nadzorowanie realizacji strategii marketingowej firmy

  • zarządzanie zespołem marketingu (nadzór i rozwój)

  • opracowywanie, realizacja i egzekucja bieżących planów marketingowych

  • współpraca z zewnętrznymi partnerami przy rozwijaniu działań digital marketingowych

  • nadzór nad realizacją budżetu marketingowego

  • budowanie marki firmy za pomocą różnych narzędzie digitalowych

  • ścisła współpraca z zespołem sprzedaży i wsparcie realizacji celów sprzedażowych

  • regularne analizowanie i raportowanie działań zespołu marketingowego

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • doświadczenie w pracy z branżą OZE

  • doświadczenie w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowej

  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z tematyką digital marketingu

  • doskonała wiedza z zakresu Social Media, UX, SEO, SEM, content marketingu itp.

  • biegła znajomość narzędzi e-marketingowych tj: Google Analytics, Facebook Business Manager, CMS, WordPress itp.

  • duża inicjatywa i szybkość działania

To oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia, uzależnioną od preferencji Kandydata

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dużą samodzielność w codziennej pracy i możliwość realizacji nowych pomysłów

  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie, osiągającej ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe

  • benefity jak prywatną opiekę medyczną czy kartę sportową

  • zdecydowanie brak nudy w pracy 😊

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma z branży energetycznej

Przewiń do profilu firmy

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.