Oferta pracy

Marketing Manager

SANTE A.Kowalski Sp.j.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie świadomości marki Studio Sante i Centrum Terapii przez skoordynowane działania marketingowe

  • Planowanie, wdrażanie działań marketingowych, w tym digitalowych

  • Definiowanie i realizowanie działań obejmujących wprowadzanie nowych usług, politykę cenową, oraz działania bezpośrednio wspierające sprzedaż

  • Analizowanie efektywności prowadzonych działań w poszczególnych kanałach komunikacji oraz ich ocena pod kątem wzrostu sprzedaży

  • Analizowanie działań konkurencji, trendów konsumenckich

Nasze wymagania

  • Doświadczenie/zamiłowanie z zakresu medycyny naturalnej i/lub Beauty &SPA

  • Mile widziana wiedza i doświadczenie w profilaktyce zdrowego życia

  • Min. 5- letnie doświadczenie w dziale marketingu, mile widziane doświadczenie w marketingu usług

  • Kompetencje w zakresie zarządzania zadaniami i czasem pracy

  • Kompetencje digital marketingowe

  • Umiejętności analityczne

  • Wykształcenie wyższe, Marketing/Zarządzanie mile widziane

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność, kreatywność, otwartość i innowacyjność

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, zniżki na produkty Sante i usługi Studio Sante

  • Dogodna lokalizacja i bezpłatny parking

Sante to polska firma, która od prawie 30 lat wyznacza trendy na rynku zdrowej żywności. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, mających korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dużą uwagę przykładamy do propagowania wiedzy o prawidłowym odżywianiu oraz zdrowym stylu życia. W ramach holistycznego podejścia do zdrowia, inspirujemy konsumentów do zdrowego stylu życia otworzyliśmy w Warszawie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness. Sprzedajemy swoje produkty do ponad 50 krajów na świecie. Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

Przewiń do profilu firmy