Automade jest brandem Extreme Robotics Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Extreme Robotics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bagno 2/73, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 373797. Wysyłając maila na adres [email protected], lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Automade zgadzasz się na przetwarzanie przez Extreme Robotics Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie na potrzeby przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: Zgadzam się na przetwarzanie przez Extreme Robotics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bagno 2/73 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnej i przyszłych rekrutacji. W każdym czasie możesz cofnąć wszystkie lub poszczególne zgody, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

AUTOMADE

AUTOMADE

Bagno 2

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Implementacja strategii go-to market z wykorzystaniem narzędzi digital marketingu

  • Analiza Customer Journey i zarzadzanie komunikacją na każdym z jej etapów, od budowania pozytywnego doświadczenia poprzez wsparcie procesów akwizycji, zaagażowania i utrzymania klienta

  • Prowadzenie projektów marketingowych wspierających budowanie wizerunku AUTOMADE i adaptację produktu na rynkach MSP i Enterprise

  • Planowanie i realizacja kampanii reklamowych, eventów, organizacja obecności na konferencjach, targach, webinarach oraz raportowanie i analiza ich przebiegu

  • Udział w przygotowywaniu contentu produktowego, materiałów marketingowych i edukacyjnych, w tym tekstów na stronie internetowej, case studies, whitepaper, filmów promocyjnych, mailingów, newslettera i wiele więcej

  • Realizacja działań w obszarze Social Media

  • Bliska współpraca z zespołem produktowym, sprzedażowym, customer care

Nasze wymagania

  • Szukamy osoby, która chce pracować w środowisku startup-owym, współtworzyć wartość produktu i mieć osobisty wpływ na proces komunikacji z grupą celową

  • Znajomość narzędzi digital marketingu, doświadczenie w Adwords/GDN, znajomość mediów społecznościowych

  • Minimum 4- letnie doświadczenie w pracy przy realizacji produktowych projektów marketingowych

  • Zmysł analityczny, znajomość wskaźników i metryk CAC, ARPU, LTV, CHURN RATE, ARR , MRR

  • Skuteczność w rozwiązywaniu problemów, samodzielność, chęć podejmowania wyzwań

  • Pasja do marketingu, lekkie pióro, zmysł kreatywny

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej średniozaawansowanym (B2)

To oferujemy

  • Współtworzenie nowoczesnego produktu i jego strategii komunikacyjnej

  • Zorientowanie na rozwój zawodowy i przestrzeń do wdrażania swoich pomysłów

  • Pracę w dynamicznym, StartUp-owym zespole, w innowacyjnej branży

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity, które wybierasz zgodnie ze swoimi potrzebami

  • Elastyczny czas pracy i biuro w centrum Warszawy (Metro Świętokrzyska), choć ostatnio pracujemy zdalnie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa z menedżerem (videokonferencja)

4

Zadanie rekrutacyjne

AUTOMADE

Jesteśmy szybko rozwijającym się producentem oprogramowania. Stworzyliśmy autorskie narzędzie do automatyzacji procesów biznesowych (RPA – Robotic Process Automation oraz RDA – Robotic Desktop Automation), wyróżniające się unikalną prostotą użytkowania i wdrożenia. Codziennie pomagamy korporacjom oraz firmom z sektora MSP automatyzować kolejne procesy oraz generować oszczędności.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Szukasz wyzwań i pragniesz doskonalić się w obszarze marketingu produktu technologicznego na rynku MSP (SAAS) oraz Enterprise? Masz za sobą pierwsze doświadczenia pracy w firmie technologicznej, jesteś analityczny, cenisz sobie procesowe podejście i chcesz tworzyć wartość nowego produktu w startupowym zespole? Aplikuj i dołącz do nas!