Oferta pracy

Marketing Manager

Panek S.A.

Panek S.A.

Grójecka 208

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i realizacja planów marketingowych i strategii marki

  • zarządzanie projektami z zakresu marketingu i sprzedaży

  • praca koncepcyjna – rozwój działu marketingu

  • kreowanie dobrego wizerunku firmy

  • współpraca z grafikami, w tym opracowywanie koncepcji

  • realizacja bieżących projektów działu marketingu

  • współpraca z copywriterami

  • współpraca z działami wewnątrz organizacji

  • prowadzenie pracy z podmiotami zewnętrznymi

Nasze wymagania

  • min 5-letnie doświadczenie na stanowisku w obszarze marketingu, w tym minimum rok na stanowisku managerskim

  • znajomości digital marketingu

  • doświadczenie poparte sukcesami w zakresie kreowania i wdrażania strategii marketingowych

  • dobra organizacja własnej pracy, umiejętność planowania i zarządzania kilkoma projektami jednocześnie

  • duże umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista

  • kreatywność i chęć odkrywania niestandardowych rozwiązań

  • wspierania zespołu w realizacji wyznaczonych zadań

To oferujemy

  • pracę w jednej z największych wypożyczalni aut w Polsce

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing i wynajmy aut Panek

  • system benefitów: Enel-Med, Multisport, Aviva

  • pracę w zgranym zespole w przyjemnej atmosferze

  • możliwość rozwijania międzynarodowej usługi, która obecnie jest liderem polskiego rynku.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne