Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

FITFOOD sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • pełna odpowiedzialność za wszelkie działania marketingowe i codzienne zarządzanie powierzoną kategorią produktów, dbałość o ich wizerunek w komunikacji z konsumentami,

  • aktywny udział i inicjatywa w procesie rozwoju nowych produktów,

  • kreowanie, wdrażanie i monitorowanie projektów marketingowych, działań promocyjnych,

  • udział w budowaniu długoterminowej strategii marki,

  • analiza efektów prowadzonych działań marketingowych

  • nadzorowanie komunikacji prowadzonej przez inne działy Spółki i dbałość o ich zgodność ze strategią marketingową, współpraca w tym obszarze z działem Sprzedaży

  • ścisła i stała współpraca z działem Sprzedaży,

  • współpraca z firmą zewnętrzną przy bieżących kampaniach internetowych i mediach społecznościowych

Nasze wymagania

  • min.2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość narzędzi marketingowych,

  • umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • zdolność analitycznego i logicznego myślenia,

  • otwartość na nowe zadania i inicjatywy,

  • skuteczność w działaniu,

  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy,

  • znajomość obsługi pakietu MS Office,

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji tworzonej przez młody zespół,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • forma zatrudnienia według preferencji pracownika (umowa o pracę, kontrakt B2B),

  • możliwość rozwoju zawodowego ,

  • możliwość pracy zdalnej,

  • zaplanowany onboarding - wiemy jak ważny jest etap wdrożenia pracownika,

  • życzliwą atmosferę - zawsze możesz liczyć na wsparcie zespołu

FitBoxy - jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która skupia się na propagowaniu idei zdrowego jedzenia - bez dodatku cukru, bez konserwantów, bez zbędnych wzmacniaczy. Jest to zintegrowany system inteligentnych lodówek dzięki, którym zdrowe i smaczne jedzenie znajduję się na wyciągnięcie ręki.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli :

• chcesz się rozwijać

• cenisz sobie pracę w dynamicznym środowisku

• czerpiesz przyjemność z rozwoju nowych produktów

zgłoś się do Nas ! Dołączysz do zespołu ludzi, którzy działają z pasją i zaangażowaniem.