Oferta pracy

Marketing Manager

Zadbano

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie polityki marketingowej Grupy

  • zarządzanie Działem Marketingu

  • wspomaganie działów sprzedaży dla zapewnienia realizacji celów biznesowych

  • zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej w ramach Grupy

  • rozwój produktów marketingowych (strony www, media społecznościowe)

  • dbanie o odpowiednią prezentację Grupy w mediach, z uwzględnieniem mediów społecznościowych

  • koordynacja działań ATL/BTL, organizacja uczestnictwa w imprezach targowych

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Marketing Managera lub pokrewnym

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych

  • umiejętność w kreowaniu wizerunku i rozpoznawalności marki

  • znajomość zagadnień i narzędzi związanych z marketingiem, wsparciem sprzedaży, reklamą, e-commerce, SEM/SEO oraz umiejętność wykorzystania ich w praktyce

  • posiadanie praktycznej wiedzy z zakresu Google Analytics, LinkedIn Ads, Google Ads, Facebook Ads

  • analiza danych marketingowych, wyciąganie wniosków oraz wdrażanie niezbędnych działań

  • aktywna postawa nastawiona na realizację celów

  • doświadczenie we współpracy z agencjami marketingowymi/reklamowymi

  • mile widziane doświadczenie w performance marketing

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • profesjonalne wdrożenie i przygotowanie do pracy

  • pracę w przyjaznym zespole, w renomowanej firmie będącej wiodącym operatorem logistycznym w Polsce

  • pakiet benefitów (m.in. Karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)

  • atrakcyjny program szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Zadbano

Zadbano to odpowiedzialny partner biznesowy dla wiodących marek w kategorii e-commerce i największych sieci detalicznych. Pracujemy w 16 oddziałach w Polsce. Nasz serwis dostępny jest na terenie całego kraju.

Zadbano to firma, w której rozwój i dobre relacje są naprawdę istotne. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy dla najlepszych specjalistów i fachowców. Dla ludzi, którzy z satysfakcją zaczynają każdy dzień pracy.

Przewiń do profilu firmy