Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

WITMALU SP. Z O.O.

Ludwika Rydygiera 8

Żoliborz

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii marki sklepu i marek własnych,

  • przygotowanie i wdrażanie strategii komunikacji marketingowej BTL/Digital,

  • koordynacja prac w obszarze marek własnych (obecnie 3 marki, ale mamy apetyt na więcej)

  • przygotowanie i koordynacja akcji promocyjnych dla naszych klientów

  • przygotowywanie konceptów nowych produktów Marki Własnej, wprowadzenia do oferty we współpracy z Działami: Zakupów, Analiz i Logistyką

  • briefowanie, zlecanie produkcji i koordynacja prac agencji, freelancerów i drukarni podczas opracowywania komunikacji i projektów opakowań, materiałów POS i innych materiałów promocyjnych

  • współtworzenie polityki cenowej - rekomendacje w zakresie cen handlowych, strategii sprzedaży, akcji promocyjnych

  • współtworzenie planów Influencer Marketingu, CSR i PR oraz ewaluacja wyników

  • analiza wyników rynkowych oraz sprzedażowych kategorii,

  • monitorowanie trendów konsumenckich i działań konkurencji,

  • zarządzanie budżetem marketingowym w ramach realizowanych aktywności.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w realizowaniu samodzielnych projektów marketingowych – warunek konieczny,

  • wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (marketing, zarządzanie marką),

  • znajomość i rozumienie wskaźników z obszaru digital,

  • zdolności analityczne w zakresie analizy rynku,

  • innowacyjność, kreatywność, otwartość na zmiany,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne,

  • odwagę i determinację w dążeniu do celu,

  • bardzo dobrą znajomość pakietu Office pozwalająca na swobodną pracę w Excelu,

  • znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną komunikację w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • możliwość realnego kreowania przekazu marketingowego, oraz bezpośredni wpływ na działania sprzedażowe w naszej organizacji,

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, w biznesie o dużym potencjale do rozwoju, oraz w bardzo ciekawej branży produktowej,

  • pracę w zespole doświadczonych i wysoko zmotywowanych ludzi z pasją,

  • wyzwania umożliwiające rozwój własnych kompetencji, wraz z bardzo dynamicznym wzrostem naszej organizacji,

  • dużą samodzielność z perspektywą objęcia stanowiska kierowniczego i zarządzania całym obszarem działu marketingu i rozwoju marek własnych,

  • motywujący system wynagradzania i premiowania za osiągane wyniki.

Jesteśmy zespołem, ambitnych, otwartych na świat i stale rozwijających się ludzi! Realizujemy wiele projektów e-commerce, które wzajemnie się przenikają i uzupełniają, bo wierzymy, że łączenie potencjałów to najlepsza droga do sukcesu! Oferujemy pracę w kreatywnym zespole wśród specjalistów w bardzo interesującej branży zoologicznej.

Przewiń do profilu firmy