Logo Pracuj.pl

Marketing Manager

Meblobranie.pl Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Meblobranie.pl Sp. z o.o.

Gizów 6

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej Spółki
  • wdrożenie strategii marki we wszystkich kanałach komunikacji i kampaniach
  • dbałość o wizerunek marki w oczach Klientów i dostawców
  • tworzenie materiałów marketingowych na bieżące potrzeby innych działów
  • bieżąca współpraca z grafikami, copywriterami, twórcami foto-video
  • monitoring i raportowanie efektywności prowadzonych działań oraz rekomendowanie kolejnych
  • monitoring i analiza działań prowadzonych przez konkurencję
  • aktywne wsparcie działu sprzedaży w realizacji celów biznesowych
  • proponowanie inicjatyw mających na celu rozwój i wyróżnienie naszej oferty

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży e-commerce)
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki marketingowe lub techniczne)
  • znajomość współczesnych trendów i narzędzi komunikacyjnych, social media
  • wysokie poczucie estetyki w zakresie materiałów foto i video
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, samodyscyplina
  • swoboda w pracy z komputerem i narzędziami analitycznymi

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu w trybie hybrydowym (biuro w Warszawie, na Woli, oraz zdalnie)
  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu b2b
  • możliwość wprowadzenia szybkich, widocznych zmian - liczne "low hanging fruits"
  • rozwój i możliwość specjalizacji w jednym z powierzonych obszarów
  • okazję do poszerzania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce (członek Izby Gospodarki Elektronicznej, coroczny laureat nagród biznesowych, m.in. Gazeli Biznesu, e-Gazeli Biznesu, Diamentów Forbesa)
  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy
  • rabat na zakupy pracownicze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin

Meblobranie.pl to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy oferujący meble i elementy wyposażenia wnętrz. Pokazujemy, że zakup tak trudnych i wyjątkowych produktów jak meble przez Internet jest możliwy! Jesteśmy liderem w internetowej sprzedaży mebli i akcesoriów ogrodowych, intensywnie rozwijając kategorie produktów przeznaczonych do domu i biura.

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, która tchnie nowy entuzjazm i energię w nasz dział marketingu. Jesteśmy e-commercem potrzebującym odświeżenia kreacji marketingowych, uspójnienia komunikacji, zarządzenia brandem, oraz aktywnego poszukiwania nowych możliwości wyróżnienia się na rynku. Dobrze radzimy sobie z zagadnieniami technicznymi, poszukujemy przede wszystkim kompetencji w zakresie komunikacji i estetyki.

Marketing Manager, Gizów 6, Wola, Warszawa