Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

Meblobranie.pl Sp. z o.o.

  • Gizów 6, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Gizów 6

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej Spółki

  • wdrożenie strategii marki we wszystkich kanałach komunikacji i kampaniach

  • dbałość o wizerunek marki w oczach Klientów i dostawców

  • tworzenie materiałów marketingowych na bieżące potrzeby innych działów

  • bieżąca współpraca z grafikami, copywriterami, twórcami foto-video

  • monitoring i raportowanie efektywności prowadzonych działań oraz rekomendowanie kolejnych

  • monitoring i analiza działań prowadzonych przez konkurencję

  • aktywne wsparcie działu sprzedaży w realizacji celów biznesowych

  • proponowanie inicjatyw mających na celu rozwój i wyróżnienie naszej oferty

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowane w branży e-commerce)

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki marketingowe lub techniczne)

  • znajomość współczesnych trendów i narzędzi komunikacyjnych, social media

  • wysokie poczucie estetyki w zakresie materiałów foto i video

  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania, samodyscyplina

  • swoboda w pracy z komputerem i narzędziami analitycznymi

To oferujemy

  • pracę w pełnym wymiarze czasu w trybie hybrydowym (biuro w Warszawie, na Woli, oraz zdalnie)

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu b2b

  • możliwość wprowadzenia szybkich, widocznych zmian - liczne "low hanging fruits"

  • rozwój i możliwość specjalizacji w jednym z powierzonych obszarów

  • okazję do poszerzania doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie e-commerce (członek Izby Gospodarki Elektronicznej, coroczny laureat nagród biznesowych, m.in. Gazeli Biznesu, e-Gazeli Biznesu, Diamentów Forbesa)

  • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy

  • rabat na zakupy pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • świętowanie urodzin

Meblobranie.pl to dynamicznie rozwijający się sklep internetowy oferujący meble i elementy wyposażenia wnętrz. Pokazujemy, że zakup tak trudnych i wyjątkowych produktów jak meble przez Internet jest możliwy! Jesteśmy liderem w internetowej sprzedaży mebli i akcesoriów ogrodowych, intensywnie rozwijając kategorie produktów przeznaczonych do domu i biura.

Przewiń do profilu firmy

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, która tchnie nowy entuzjazm i energię w nasz dział marketingu. Jesteśmy e-commercem potrzebującym odświeżenia kreacji marketingowych, uspójnienia komunikacji, zarządzenia brandem, oraz aktywnego poszukiwania nowych możliwości wyróżnienia się na rynku. Dobrze radzimy sobie z zagadnieniami technicznymi, poszukujemy przede wszystkim kompetencji w zakresie komunikacji i estetyki.