Oferta pracy

Marketing Manager

ASTEK Polska

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • stworzenie strategii marketingowej spółki

  • zarządzanie Działem Marketingu, w tym koordynacja wszystkich działań marketingowych prowadzonych przez spółkę

  • zapewnienie spójnej komunikacji zewnętrznej

  • dbanie o odpowiednią prezentację w mediach, z uwzględnieniem mediów społecznościowych

  • wsparcie działu sprzedaży celem realizacji założeń biznesowych

  • kontrola nad budżetem marketingowym

Nasze wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku marketing managera lub pokrewnym

  • umiejętność zarządzania zespołem i projektami

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów marketingowych

  • wiedza praktyczna z obszaru marketingu B2B

  • doświadczenie w kreowaniu wizerunku i rozpoznawalności marki na rynku

  • znajomość zagadnień i narzędzi związanych z marketingiem, wsparciem sprzedaży, reklamą, SEM/SEO oraz Facebook, LinkedIn, Google Ads, etc.

  • biegła znajomość angielskiego

  • analiza danych marketingowych, wyciąganie wniosków oraz wdrażanie niezbędnych działań

  • aktywna postawa nastawiona na realizację celów

  • dbałość o rozwój kompetencji zespołu

  • doskonałe umiejętność interpersonalne

Mile widziane

  • doświadczenie w branży technologicznej

To oferujemy

  • Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenia i treningi

  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne

  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne

  • Dogodną lokalizację biur

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne