Oferta pracy

Marketing Manager

KAZAR Group Sp. z o.o.

Chmielna 19

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Udział w tworzeniu oraz realizacji strategii marketingowej w Polsce i za granicą, we wszystkich kanałach komunikacji z klientem (marketing 360 stopni)

  • Nadzór nad całością bieżących działań operacyjnych działu

  • Trade marketing oraz wsparcie sprzedaży w różnych kanałach (sklepy stacjonarne, ecommerce, B2B, outlety)

  • PR i influencer marketing

  • Współpraca z działem kreacji nad tworzeniem komunikacji wizualnej marki oraz materiałów promocyjnych

  • Content marketing

  • Zarządzanie zespołem

  • Bieżąca analiza efektów prowadzonych działań oraz zarządzanie budżetem

  • Analiza działań konkurencji

  • Udział w organizacji eventów promocyjnych

  • Nadzór nad współpracą z dostawcami usług zewnętrznych (m.in. domy mediowe, agencje reklamowe, agencje digital, PR)

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży retail, fashion lub agencji kreatywnej

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Znajomość zasad tworzenia i wdrażania strategii marketingowej w różnych kanałach komunikacji (online i offline) – doświadczenie we wdrażaniu strategii globalnej marek mile widziane

  • Doświadczenie w kreowaniu marki premium z wykorzystaniem różnych kanałów

  • Umiejętność zarządzania budżetami akcji marketingowych i badania ich skuteczność (wskaźniki)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo

  • Rozwój w dynamicznej organizacji, lidera branży obuwniczej

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Pracę w Zespole wyjątkowych ludzi, którzy kochają to co robią

  • Ciekawą, kreatywną pracę, pełną niebanalnych wyzwań

  • Odpowiedzialność i przestrzeń do działania

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karta sportowa

SZACUNEK, UCZCIWOŚĆ, DOSKONAŁOŚĆ, KREATYWNOŚĆ I PASJA to wartości, które są Ci bliskie?

Już teraz zacznij swoją karierę w branży modowej, pracując z pełnymi energii i entuzjazmu pasjonatami!

Od ponad 25 lat budujemy firmę, w której butach chodzą już miliony Polaków. Nasze salony zlokalizowane są w najbardziej prestiżowych galeriach handlowych w Polsce. Rozwijamy się również poza granicami naszego kraju. Kolejne sklepy prowadzimy już m.in. w Pradze i Budapeszcie.

Przewiń do profilu firmy