Oferta pracy

Marketing Manager

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów - międzynarodowej firmy działającej w branży FMCG poszukujemy marketera posiadającego doświadczenie w zarządzaniu zespołem, ale także w budowaniu strategii marketingowej oraz wprowadzaniu nowych produktów na rynek.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem specjalistów i menedżerów oraz dbałość o ich rozwój w strukturach firmy

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej dla podległej kategorii produktowej

  • Planowanie i koordynowanie procesu wprowadzanie nowych produktów na rynek

  • Aktywna współpraca z innymi działami w firmie jak: finanse, logistyka, sprzedaż itp.

  • Bliska współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie realizacji planów strategicznych i promocyjnych dla marki

  • Analiza danych rynkowych, sprzedażowych pozwalających na skuteczne zarządzanie podległym portfolio produktów

  • Przygotowywanie i realizacja planów trade marketingowych wspierających sprzedaż

Wymagania pracodawcy

  • Kilkuletnie doświadczenie zdobyte w branży FMCG na podobnym stanowisku, znajomość kategorii spożywczej jest warunkiem koniecznym

  • Doświadczenie w samodzielnej realizacji projektów marketingowych - od pomysłu po koncept produktowy do wprowadzenia na półkę w sieci handlowej

  • Praktyczna wiedza i doświadczenie w pracy z danymi rynkowymi oraz nowoczesnymi narzędziami marketingowymi

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Wysokie kompetencje analityczne, strategiczne, prezentacyjne

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (wykorzystywana w codziennej pracy)

Pracodawca oferuje

  • Szereg nowych wyzwań oraz nowych możliwości w ambitnym zespole

  • Stabilne zatrudnienie powiązane z atrakcyjnym pakietem finansowym

  • Narzędzia pracy w tym auto służbowe

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Bogaty pakiet szkoleń w międzynarodowym środowisku

  • Atrakcyjny pakiet benefitów