Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

OZE-BIOMAR S.A.

Plac Konesera 6

Praga-Północ

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i zarządzanie budżetem marketingowym

  • prowadzenie projektów z obszaru marketingu, produktu i komunikacji

  • planowanie, organizowanie kampanii marketingowych oraz działań promocyjnych,

  • współpraca z partnerami handlowymi i działem handlowym firmy przy realizacji działań promocyjno-reklamowych,

  • obsługa i aktualizacja stron www,

  • przygotowywanie i redagowanie treści marketingowych: materiały promocyjne i reklamowe, współpraca z grafikiem,

  • prowadzenie i przygotowanie contentu na fanpage – Facebook, Instagram – LinkedIn, Facebook, Instagram,

  • współpraca z mediami oraz tworzenie i wdrażanie media planów,

  • bieżący monitoring i analiza działań przy użyciu narzędzi typu Google Analytics, Google Ads,

  • poszukiwanie skutecznych i efektywnych kanałów komunikacji online,

  • generowanie pomysłów na nowe produkty, kampanie oraz działania marketingowe.

  • tworzenie strategii i komunikacji dla wskazanych kategorii produktów – marka Enelogic: energia elektryczna dla firm oraz bilansowanie 1:1 dla prosumentów (sprzedaż i odkup); marka Biomar: fotowoltaika dla firm, fotowoltaika dla domu, pompy ciepła.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zakresie marketingu, marketingu online oraz komunikacji z klientami B2B

  • znajomość bieżących trendów w marketingu internetowym,

  • znajomość produktów Google (Analytics, Ads) oraz zagadnień w zakresie SEO, SEM i mediów społecznościowych,

  • umiejętność pisania tekstów tzw. lekkie pióro

  • umiejętność twórczego myślenia,

  • umiejętność analizy i dopasowania narzędzi marketingowych dla uzyskania najlepszych efektów,

  • Znajomość WordPress

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu i realizacji stron www,

  • znajomość programów/aplikacji do tworzenia grafik, składu i redakcji tekstu (DTP); Canva

  • znajomość branży odnawialnych źródeł energii i energetycznej.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów w dwóch markach firmy,

  • prywatną opiekę medyczną (LUX-MED) oraz pakiet sportowy MultiSport,

  • elastyczne godziny pracy.

Zapraszamy do aplikowania, na spotkaniu rekrutacyjnym poznasz wszystkie szczegóły.

Firma OZE-BIOMAR S.A., zajmująca się projektowaniem oraz wykonawstwem kompletnych instalacji fotowoltaicznych dla firm oraz klientów indywidualnych, zatrudni Marketing Managera.

OZE BIOMAR: jesteśmy czołowym wykonawcą instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii oraz stacji ładowania samochodów elektrycznych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką na rynku fotowoltaiki w Polsce.

Już od ponad 12 lat elektrownie słoneczne od OZE BIOMAR dostarczają darmową i ekologiczną energię elektryczną polskim rodzinom, przedsiębiorcom oraz rolnikom. Jako jedna z najstarszych w Polsce firm z branży fotowoltaicznej wyróżniamy się doświadczeniem, ilością zrealizowanych przydomowych elektrowni słonecznych oraz jakością wykonanych prac, co potwierdzają liczne referencje i opinie naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy