Marketing Manager

Inwenta Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma usługowa z branży B2B, lider w swoim segmencie rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie strategii marketingowej i jej operacjonalizacja;

  • Przygotowywanie budżetów i planów marketingowych, rewizja celów działu marketingu;

  • Kształtowanie i nadzorowanie realizacji działań z zakresu Digital Marketingu, Employer Branding, Product Marketing, PR;

  • Tworzenie strategii rozwoju produktów i nadzorowanie jej realizacji przy ścisłej współpracy z działem handlowym;

  • Współpraca z działem sprzedaży w zakresie marketingu produktów i generowaniu lidów sprzedażowych;

  • Analiza rynku konkurencyjnego oraz trendów w branży;

  • Przygotowywanie prezentacji i raportów marketingowych oraz analiz danych.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu strategią marketingową w spółkach o rozbudowanej strukturze kierujących swoje usługi do klientów biznesowych (B2B);

  • Doświadczenia w zarządzaniu obszarami: marketing online i offline, PR (zewnętrzny i wewnętrzny), Trade Marketingu, digital marketing, CSR, EB;

  • Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru marketingu i sprzedaży B2B;

  • Zdolności analizowania danych i wyciągania z nich wniosków;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu;

  • Doskonała organizacja pracy;

  • Wysoka orientacja na realizację celów;

  • Umiejętność zarządzania, inspirowania i angażowania zespołu;

  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Pracodawca oferuje

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i uczestnictwo w ciekawych projektach międzynarodowych;

  • Realny wpływ na politykę sprzedażową i rozwój firmy;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bądź kontakt B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;

  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

Inwenta jest firmą od 2004 roku zajmującą się doradztwem personalnym. Prowadzimy projekty rekrutacyjne i rozwojowe. Jesteśmy liderem rynku w obszarze rekrutacji Interim Management oraz partnerem Stowarzyszenia Interim Managerów. Nasze działanie zostało docenione zaproszeniem do globalnej grupy Will Group, której od 2022 roku jesteśmy członkiem. Aktywnie budujemy społeczność HR w Polsce - organizujemy cykl webinarów „HR ma głos” oraz coroczną konferencję „Lato HR”.

Przewiń do profilu firmy