Marketing Manager

Antal Sales & Marketing

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, producenta rozwiązań bateryjnych dla branży automotive mamy przyjemność prowadzić proces rekrutacyjny na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie i kreowanie strategii marketingowej firmy budujących pozycję marki spółki,

  • prowadzenie kampanii reklamowych/promocyjnych produktów

  • przygotowywanie i realizacja planów marketingowych dla istniejących i nowych produktów,

  • opracowywanie, wdrażanie oraz monitorowanie działań marketingowych nastawionych na generowanie leadów sprzedażowych B2B,

  • planowanie długoterminowego budżetu marketingowego oraz monitorowanie jego realizacji,

  • analiza otoczenia rynkowego, zachowań i preferencji klientów oraz konkurencji,

  • zarządzanie działaniami PR spółki,

  • kreacja materiałów promocyjnych, katalogów, informacji prasowych; organizacja targów, eventów itp.

  • współpraca z firmami zewnętrznymi: agencje PR, media, agencje eventowe

  • ścisła współpraca z działem sprzedaży, HR oraz innymi działami firmy,

  • bezpośrednia współpraca z zarządem Spółki

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe,

  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w dziale marketingu,

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (min C1),

  • otwartość na zmiany oraz gotowość do pracy w dynamicznym środowisku,

  • praktyka w pracy z nowoczesnymi narzędziami marketingowymi,

  • bardzo dobre umiejętności prezentacyjne i negocjacyjne,

  • doświadczenie w samodzielnym formułowaniu strategii marketingowych,

  • nastawienie na realizację wyników sprzedażowych,

  • skuteczne zarządzanie współpracą z zewnętrznymi agencjami,

  • umiejętność zarządzania projektami oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • zaradność, kreatywność i poszukiwanie optymalnych rozwiązań,

Pracodawca oferuje

  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych

  • Sportowa integracja

  • Zróżnicowany pakiet socjalny z ZFŚS m.in. wczasy pod gruszą

  • Pracę w silnej grupie kapitałowej o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników (dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, stypendia zagraniczne itp.)

  • Prywatna Opieka Medyczna

  • Karta Medicover Sport

  • Inwestycję w rozwój

  • Innowacyjne projekty

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

At Antal, we have always valued expert knowledge, which is why we were one of the first recruitment companies in Poland with specialized recruitment divisions. The professional orientation of our consultants means that they are not only effective recruiters, but also qualified consultants who have unique knowledge about modern tools and the latest trends in the labour market.

Przewiń do profilu firmy