Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1336 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Marketing Manager

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FIABILIS Consulting Group to prężnie rozwijająca się na polskim rynku firma konsultingowa o europejskich korzeniach specjalizująca się w optymalizacji kosztów ubezpieczeń społecznych i innych kosztów związanych z zatrudnieniem. We współpracy z Działami HR i Finansowymi naszych klientów wprowadzamy skuteczne rozwiązania, które pozwalają na uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla biznesu.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • przygotowanie, wdrożenie i rozwój strategii marketingowej,
    • kompleksowe zarządzanie marką,
    • analiza rynku i konkurencji,
    • koordynacja działań promocyjnych oraz wizerunkowych,
    • organizowanie eventów i spotkań promocyjnych,
    • współpraca z mediami i partnerami biznesowymi,
    • tworzenie materiałów marketingowo-sprzedażowych we współpracy z działem sprzedaży.

    Wymagania:

    • co najmniej pięcioletnie doświadczenie na stanowisku managerskim,
    • doświadczenie w marketingu B2B i duża wiedza w obszarze działań rynkowych, najlepiej w branży konsultingowej,
    • samodzielność i kreatywność,
    • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
    • mile widziane doświadczenie w usługach skierowanych dla Działów HR.

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę w ambitnym zespole,
    • dużą samodzielność przy prowadzonych projektach,
    • zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Fiabilis Consulting Group Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.