Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Marketing Manager

NOLTA Career ExpertsO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Wiodąca międzynarodowa marka oferująca specjalistyczne i kompleksowe usługi Facility Management.

Opis stanowiska:

  • Opracowanie i wdrożenie strategii komunikacji content marketingowej
  • Współpraca z działem HR w kampaniach employer brandingowych
  • Realizacja komunikacji firmy w mediach społecznościowych i na stronie firmowej
  • Monitorowanie i analiza sytuacji rynkowej dotyczącej konkurencji oraz trendów
  • Aktywna współpraca z działem operacyjnym – wsparcie wizerunkowe na projektach
  • Planowanie i wdrażanie działań marketingowych w oparciu o budżet i harmonogram
  • Wsparcie działu sprzedaży w tworzeniu ofert i prezentacji – marketing produktów/usług

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, filologia, dziennikarstwo)
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu (idealnie w branży real estate)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, min. B2
  • Biegła znajomość MS Office, w tym szczególnie Power Point
  • Kreatywność, dbałość o detale oraz umiejętność koordynowania wielu projektów w jednym czasie
  • Własna inicjatywa i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i osiąganych wyników
  • Możliwość uczestniczenia w innowacyjnych, ciekawych projektach
  • Współpracę z międzynarodowym środowiskiem biznesowym
  • Możliwości realizacji własnych pomysłów i rozwoju zawodowego w szybko rozwijającej się organizacji

Ogłoszenie archiwalne