Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

La Mania Sp. z o.o.

  • Balladyny 3C
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Balladyny 3C

Warszawa

W La Mania Home wierzymy, że wnętrza, tak jak moda, wyrażają charakter człowieka, budzą emocje i inspirują do działania. Wpływ branży fashion to absolutnie coś co nas wyróżnia na rynku home&decor. Aktualnie poszukujemy do zespołu La Mania Home osoby na stanowisko:

Twoje główne obowiązki

  • Współtworzenie wizji kreatywnej i strategii komunikacji marki La Mania Home.
  • Nadzór nad, koordynowanie i realizowanie powierzonych działań we wszystkich narzędziach komunikacji marki – m.in. social media, platforma internetowa, NSL.
  • Planowanie i realizowanie działań z zakresu Influencer Marketingu.
  • Produkcja i implementacja contentu – m.in. sesje zdjęciowe, opisy produktów, treści promocyjne – samodzielnie i z dostawcami usług.
  • Przygotowywanie raportów z działań, rekomendacji i na ich podstawie optymalizacja planu marketingowego.
  • Współpraca z działami produktu, e-commerce w celu realizacji spójnej komunikacji marki oraz zapewnienia atrakcyjności i dostępności oferty.
  • Testowanie nowych rozwiązań w zakresie komunikacji marki.

Nasze wymagania

  • Zrozumienie zasad nowoczesnego marketingu.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i/lub projektami, poparte sukcesami.
  • Zwinność i duża samodzielność w prowadzeniu działań.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Doświadczenie w branży home&decor mile widziane.

Co oferujemy

  • Umowę na pełny etat w preferowanej przez Ciebie formie.
  • Elastyczny model pracy (praca zdalna + praca w biurze).
  • Dynamiczny rozwój.
  • Atrakcyjne rabaty pracownicze na produkty La Mania Fashion i La Mania Home.
  • Realny wpływ na rozwój marki La Mania Home.

Zainteresowanych pracą na oferowanym stanowisku prosimy o wysłanie swojego CV poprzez kliknięcie w przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne