Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

Dr.Marcus International Sp. Z O.O. Sp.KO firmie

Dr.Marcus International Sp. Z O.O. Sp.K

Krakowskie Przedmieście 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, wdrażanie i koordynowanie strategii marketingowych dotyczących marki (Offline i online);

  • Analiza danych rynkowych, działań konkurencji, trendów konsumenckich;

  • Aktywne budowanie pozycjonowania marki oraz raportowanie efektów podjętych działań.

  • Planowanie i nadzór nad budżetem marketingowym;

  • Planowanie, wdrażanie i prowadzenie kampanii marketingowych

  • Rozwijanie nowoczesnych narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż

  • Analiza efektywności prowadzonych działań w poszczególnych kanałach komunikacji oraz ich ocena pod kątem wzrostu sprzedaży i udziałów rynkowych

  • Współpraca z działem handlowym przy realizacji celów sprzedażowych;

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenie jako Marketing Manager

  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz koordynacyjne

  • Znajomość analizy narzędzi Google Ads, Analytics, Facebook Ads, LinkedIn Ads i inne narzędzia przydatne w pracy marketing managera

  • Kreatywność i zmysł estetyczny

  • Wiedza w zakresie zarzadzania marką, budowania wartości marki, budowania lojalności klientów wobec marki, pozycjonowania i różnicowania marki

  • Wykształcenie wyższe, preferowane: marketing, zarządzanie lub pokrewne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dyspozycyjność (wyjazdy służbowe)

  • Znajomość branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjne biuro zlokalizowane w reprezentacyjnej lokalizacji w samym centrum Warszawy

  • Pracę w przyjaznym i pomocnym zespole

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Współpraca może zostać nawiązana zarówno na pełny etat jak i na podstawie B2B w zależności od preferencji.