Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Manager

VEGA Polska O firmie

VEGA Polska

Jaworska 13

Wrocław

Od ponad 60-ciu lat projektujemy oraz sprzedajemy najnowocześniejsze i niezawodne urządzenia pomiarowe dla przemysłu: chemicznego, spożywczego, farmaceutycznego, stoczniowego, wodociągów, górnictwa, energetyki, petrochemii, rafinerii, hutnictwa i lotnictwa. Nasza innowacyjna technika pomiarowa jest łatwa w instalacji i obsłudze; zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo i wiarygodność. Działamy w ponad 80-ciu krajach na całym świecie. Dołącz do nowo otwartego oddziału w Polsce.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie planu marketingowego
  • Implementacja międzynarodowych kampanii marketingowych według standardów globalnych
  • Współpraca z działem marketingu w Niemczech
  • Tworzenie rocznych planów medialnych
  • Komunikacja z redaktorami czasopism branżowych w Polsce
  • Dostosowanie komunikatów i wiadomości do wymogów rynku
  • Monitorowanie rynku i konkurencji
  • Tworzenie sprzedażowych materiałów promocyjnych oraz wsparcie sprzedaży
  • Planowanie i organizacja lokalnych targów, konferencji i szkoleń
  • Redagowanie wpisów online na platformach zewnętrznych (wiadomości, profile firm, targi)
  • Prowadzenie kanałów mediów społecznościowych
  • Redagowanie treści na stronie internetowej Vega Polska (wiadomości, wydarzenia, seminaria)
  • Pozycjonowanie informacji w Internecie

Nasze wymagania

  • Ukończone studia: ekonomiczne, techniczne, filologii, komunikacji lub mediów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingowym B2B
  • Doświadczenie pracy w firmie o profilu technicznym
  • Znajomość lokalnych wymagań rynkowych
  • Wiedza i doświadczenie w zakresie optymalizacji pod kątem pozycjonowania informacji (SEO)
  • Doświadczenie z Systemami Zarządzania Treścią (CMS)
  • Komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Samodzielność, skuteczność i elastyczność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną, rodzinną atmosferę pracy - bez wszechobecnego ducha korporacyjności
  • Liczne szkolenia związane z Twoim rozwojem w Firmie
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Nowoczesne narzędzia pracy

Więcej o NAS – zobacz film o firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne