Oferta pracy

Marketing Manager

Wyższa Szkoła Kształcenia ZawodowegoO firmie

Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego

plac Powstańców Śląskich 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Zbudowanie zespołu marketingowego i zarządzanie jego pracą

  • Prowadzenie budżetu marketingowego i nadzór nad wydatkami

  • Wdrożenie strategii oraz kontrolowanie i ocenianie jej efektywności w odniesieniu do wyników sprzedaży

  • Raportowanie i pomiar działań marketingowych

  • Realizacja działań PR i social marketingu

  • Współpraca z agencjami i innymi zespołami w firmie w obszarze marketingu

  • Budowanie i dbałość o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

  • Znajomości trendów rynkowych, umiejętności wyszukiwania rozwiązań i kreowania pomysłów dotyczący usprawnienia istniejących procesów

  • Silnego nastawiania na realizację celów oraz wytrwałości i konsekwencji w działaniu

  • Dużej dokładności i umiejętności analitycznych

  • Biegłości w zakresie nowoczesnego marketingu online i pracy z Facebookiem

  • Wysokich zdolności komunikacyjnych

  • Dużej motywacji do pracy

To oferujemy

  • Dowolną formę zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów

  • Miejsce pracy w centrum miasta

  • Bonusy pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru