Oferta pracy

Marketing Manager

Selena SAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • rozpoznanie potrzeb wykonawców i użytkowników końcowych, trendów oraz rozwój oferty produktowej w ramach Dywizji Waterproofing

  • analiza otoczenia konkurencyjnego pod kątem oferty produktowej jak również potencjału rozwojowego konkurencji i stosowanych technologii,

  • opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej dla oferty produktów na rynku polskim i na rynkach zagranicznych,

  • budowanie komunikacji marketingowej dla nowych produktów i wzmacnianie jej dla już wdrożonych (master etykiety i materiały POS),

  • tworzenie standardów i wdrażanie skutecznych programów lojalnościowych, kampanii marketingowych i promocyjnych,

  • wsparcie zespołu Dywizyjnego (produktowego i technicznego) w docieraniu do potencjalnych klientów poprzez ich identyfikowanie, selekcję, przygotowanie planów akcji marketingowych.

Nasze wymagania

  • praktyczne doświadczenie (min. 3 lat) w obszarze marketingu produktowego, budowania strategii marketingowej i wrażania produktów na rynkach lokalnych i zagranicznych,

  • wykształcenie wyższe (preferowane marketing, zarządzanie lub techniczne - budownictwo),

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • samodzielność, inicjatywa i silne dążenie do realizacji celów,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne do budowania relacji z klientami wewnętrznymi w strukturze macierzowej oraz z partnerami zewnętrznym,

  • gotowość do podróży służbowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Selena SA

Selena - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy