Logo Pracuj.pl

Marketing Manager z j.niemieckim /менеджер з маркетингу

Decora S.A.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie narzędzi wspierających sprzedaż,
  • efektywną współpracę z działem sprzedaży w zakresie realizowania projektów trade marketingowych,
  • planowanie i koordynację działań związanych ze wsparciem sprzedaży dla kanału specjalistycznego i nowoczesnego,
  • kreowanie, planowanie i realizacja promocji trade-marketingowych,
  • efektywne zarządzanie budżetem trade-marketingowym,
  • przygotowanie analiz i raportów związanych z realizacją akcji oraz ocena ich efektywności,
  • monitorowanie i analizę rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji,
  • ePR i content marketing w języku niemieckim,
  • obsługa kanałów „owned media” /www, youtube, blog, linkedin/.

Nasze wymagania

  • kreatywność, energia i zapał do zmieniania świata,
  • sportowe zacięcie do bycia najlepszym, we wszystkim co robisz,
  • biegła znajomość narzędzi google (analytics, gsc, youtube studio) oraz wordpress,
  • umiejętność przygotowywania tekstów poradnikowych, instruktażowych,
  • wykształcenie wyższe – preferowane marketing, zarządzanie,
  • doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu lub Agencji Reklamowej,
  • biegła znajomość języka niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2.

Mile widziane

  • znajomość języka polskiego.

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska
  • firma oferuje wsparcie w relokacji
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet benefitów dodatkowych - opieka medyczna, pakiet sportowy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe
  • możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów - realny wpływ na dalszy rozwój firmy,
  • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania
  • konkurencyjne wynagrodzenie finansowe oraz potrzebne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach dopasowanych do ścieżki kariery

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Ваша сфера обов’язків

  • запровадження інструментів підтримки продажів
  • ефективна співпраця з відділом продажів у сфері реалізації проєктів із трейдмаркетингу
  • планування та координація дій, пов’язаних із підтримкою продажів, для спеціалізованого і сучасного каналу
  • створення, планування та реалізація трейдмаркетингових акцій
  • ефективне управління трейдмаркетинговим бюджетом
  • підготовка аналізів і звітів, пов’язаних із реалізацією заходів, а також оцінка їхньої ефективності
  • моніторинг і аналіз ринку з точки зору потреб клієнтів та дій конкурентів
  • обслуговування каналів „owned media” /www, youtube, blog, linkedin
  • ePR та content marketing німецькою мовою

Наші вимоги

• креативність, енергія і прагнення змінювати світ на краще

• спортивний азарт – намагання бути кращими у всьому, що ви робите

• вільне знання інструментів google (analytics, gsc, youtube studio) та wordpress

• вміння створювати тексти рекомендацій та інструкцій

• вища освіта – бажано за напрямом маркетинг, менеджмент

• досвід роботи у відділі маркетингу або рекламній агенції

• вільне знання німецької мови

- знання англійської мови на рівні не менше В2

- знання польської вітається

• водійські права категорії B

Ми пропонуємо

місце роботи: Сьрода-Великопольська

- компанія пропонує підтримку з переїзду)

стабільне працевлаштування на підставі трудового договору

привабливий пакет додаткових переваг: медичне обслуговування, спортивний пакет, вигідне групове страхування

можливість реалізації інноваційних ідей – реальний вплив на подальший розвиток компанії

професійне робоче середовище, атмосферу співпраці та ентузіазму

конкурентну фінансову винагороду та необхідні робочі інструменти

можливість професійного розвитку через участь у тренінгах та проектах, пов’язаних із напрямком кар’єри

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM).

Ми є європейським лідером у виробництві та запровадженні інноваційних рішень для підлог. Наша пропозиція містить вінілові панелі FULL RIGID, виготовлені на основі авторської технології мінерального ядра HD MINERAL CORE. Decora S.A. – це європейський лідер у виробництві аксесуарів для підлоги. Ми єдина компанія в Європі, яка може запропонувати повну систему аксесуарів для підлоги (покриття-плінтус-профіль) власного виробництва. Серед покриттів ми – одна з двох компаній у світі – виробляємо найбільш прогресивні з технологічного погляду поліуретанові підлогові покриття (PUM).

Marketing Manager z j.niemieckim /менеджер з маркетингу, lubelskie