Marketing Manager z j.niemieckim

Decora S.A.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ważna jeszcze 9 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • realizację strategii rozwoju nowej kategorii na rynku,

  • ePR i content marketing w języku niemieckim

  • obsługa kanałów „owned media” /www, youtube, blog, linkedin/

  • wdrażanie narzędzi wspierających sprzedaż

  • efektywną współpracę z działem sprzedaży w zakresie realizowania projektów trade marketingowych

  • planowanie i koordynację działań związanych ze wsparciem sprzedaży dla kanału specjalistycznego i nowoczesnego

  • kreowanie, planowanie i realizacja promocji trade-marketingowych

  • efektywne zarządzanie budżetem trade-marketingowym

  • przygotowanie analiz i raportów związanych z realizacją akcji oraz ocena ich efektywności

  • monitorowanie i analizę rynku pod kątem potrzeb klientów i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • kreatywność, energia i zapał do zmieniania świata

  • sportowe zacięcie do bycia najlepszym, we wszystkim co robisz

  • biegła znajomość narzędzi google (analytics, gsc, youtube studio) oraz wordpress

  • umiejętność przygotowywania tekstów poradnikowych, instruktażowych

  • wykształcenie wyższe – preferowane marketing, zarządzanie

  • doświadczenie w pracy w Dziale Marketingu lub Agencji Reklamowej

  • biegła znajomość języka niemieckiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • miejsce pracy: Środa Wielkopolska

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet benefitów dodatkowych - opieka medyczna, pakiet sportowy, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

  • możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów - realny wpływ na dalszy rozwój firmy,

  • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania

  • konkurencyjne wynagrodzenie finansowe oraz potrzebne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz projektach dopasowanych do ścieżki kariery

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje