Marketing Manager

Cinkciarz.pl Sp. z o.o.

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad ideami kreatywnymi oraz rekomendacja rozwiązań wzmacniających markę w Polsce i na rynkach zagranicznych,

  • kształtowanie i realizacja wielopoziomowej strategii marketingowej,

  • przygotowywanie contentu i prowadzenie kampanii promocyjnych,

  • koordynacja pracy członków zespołu,

  • udział w bieżących działaniach operacyjnych Działu Marketingu,

  • pomiary i raportowanie efektów prowadzonych działań,

  • monitoring działań konkurencji oraz trendów rynkowych,

  • współpraca z Zarządem i innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w realizacji projektów marketingowych, w tym 2 lata pracy w branży inwestycyjnej,

  • znajomość branży forex/CFD/kryptowalut,

  • kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia,

  • znajomość narzędzi wykorzystywanych w różnych obszarach marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem digital i performance marketingu,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • znajomość nowych trendów i zjawisk w świecie marketingu,

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • doświadczenie w pracy nad projektami o zasięgu międzynarodowym.

To oferujemy

  • Praca nad innowacyjnymi projektami,

  • stały rozwój naszych usług globalnie,

  • praca w oparciu o nowoczesne technologie,

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dzięki którym rozwiniesz swoje kompetencje zawodowe,

  • udział w eventach branżowych i konferencjach,

  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy w wybranych działach,

  • oferujemy bezpłatne lekcje języka angielskiego na poziomie dostosowanym do Twoich potrzeb,

  • stale rozwijamy i udostępniamy naszym pracownikom firmową bibliotekę,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • oferujemy pracę w pełni zdalną lub hybrydową, w jednym z naszych biur: Warszawa, Wrocław lub siedzibie firmy: Zielone Góra

  • pracuje z nami mnóstwo świetnych ludzi!

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy międzynarodowym fintechem, który umożliwia dostęp do wielowalutowych usług finansowych: wymiany walut, przekazów pieniężnych, płatności online, rynku Forex i pożyczek wielowalutowych. Po 10 latach działalności - jako najwyżej sklasyfikowana prywatna firma z polskim kapitałem - zajmujemy 8. miejsce na Liście 200 Największych Polskich Firm tygodnika „Wprost”. Naszą aplikację do wymiany walut pobrano 2,1 mln razy. Za nasze sukcesy odpowiada kadra niemal 250 specjalistów pracujących w Zielonej Górze, Wrocławiu, Warszawie, Chicago i Limassol. Dołącz do nas i stań się częścią globalnej marki.

Przewiń do profilu firmy