Logo Pracuj.pl

Marketing Manager

HIREWISE NEGACZ BORAWSKA SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

18 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Zielona Góra
    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest software house kreujący usługę wizualizacji danych i procesów (business process modeling), która pomaga w podejmowaniu decyzji managerskich.

Oferta firmy skierowana jest do klientów biznesowych m.in. z branży podatkowej i automotive, zlokalizowanych w USA, Dubaju i w krajach Unii Europejskiej.

Poszukujemy doświadczonego Marketing Managera, wykazującego się proaktywnością oraz zaangażowaniem na każdym etapie rozwoju działań marketingowych.

Twój zakres obowiązków

  • Budowa i wdrożenie strategii marketingowej w sektorze rozwiązań IT dla B2B
  • Diagnoza Buyer Person
  • Zdefiniowanie propozycji wartości firmy
  • Wdrożenie marketing automation
  • Planowanie lejków marketingowych
  • Opracowywanie i wdrażanie kampanii marketingowych

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność tworzenia strategii marketingowych oraz lejków marketingowych nastawionych na klienta biznesowego
  • Doświadczenie w obszarze digital marketingu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Doświadczenie we współpracy z działem sprzedaży
  • Znajomość systemów marketing automation
  • Zainteresowanie aktualnymi trendami marketingowymi
  • Otwartość na testowanie nowych rozwiązań

Pracodawca oferuje

  • Możliwość dołączenia do nowoczesnej organizacji z branży IT stawiającej na rozwój kompetencji swoich pracowników
  • Zatrudnienie na postawie kontraktu B2B lub UoP
  • Wynagrodzenie na poziomie 18 tys. zł netto + VAT (lub odpowiadająca temu kwota na UoP)
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (praca w biurze we Wrocławiu 1 - 2 dni w tygodniu)
  • Możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów
  • Benefity - opieka medyczna lub karta sportowa finansowana w 100 % przez firmę, budżet szkoleniowy, inicjatywy dla pracowników, godziny na samorozwój

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy

Marketing Manager, Zielona Góra