Oferta pracy

Marketing Master

Who Else Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

Wspólnie z nami wymyślać i wdrażać unikalne strategie działań marketingowych na rynku polskim i amerykańskim, w tym:

• realizować kampanie promocyjne (samodzielnie oraz ze wsparciem zespołu) m.in.:

- influencer marketing

- prowadzenie social mediów

- SEO

- monitorowanie i analiza rynku konkurencji, w celu zbierania najlepszych praktyk

- obsługa narzędzi analitycznych m.in. do mierzenia konwersji

- nadzór nad kampaniami płatnej reklamy google, fb, ig

- dbałość o poprawność estetyczną, merytoryczną, funkcjonalną oraz spójność wizerunku marki online

- copywriting

- tworzenie treści graficznych

• ...i wiele innych ciekawych zadań ;)

Nasze wymagania

  • sukcesy w tworzeniu wartościowych i efektywnych kampanii promocyjnych

  • minimum 2 letnie, idealnie 5 letnie, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość narzędzi takich jak m.in.: Google Analytics, Google AdWords, SoTrender, Brand24, SentiOne, Facebook Ads, LinkedIn Ads, Hotjar, Google Tag Manager oraz narzędzi do tworzenia e-mail marketingu

  • znajomość zasad działania i dobrych praktyk SEO i SEM

  • umiejętność mierzenia efektywności kampanii marketingowych oraz wyciągania wniosków na podstawie danych

  • język angielski w komunikacji biznesowej

  • świetnych umiejętności komunikacyjnych

  • wyjątkowo sprawnej egzekucji powierzonych zadań

  • kreatywności, samodzielności i wewnętrznej motywacji

  • umiejętności analitycznego, nieszablonowego myślenia

  • gotowości na nowe wyzwania

Mile widziane

  • doświadczenie w kreowaniu marki od podstaw

  • doświadczenie w pracy z narzędziami marketing automation - Hubspot, Salesforce, Sales Manago, Elouqa lub inne

  • zainteresowania w obszarze nowinek technologicznych, w tym testowania narzędzi do organizacji własnego czasu, zarządzania projektami

  • umiejętność wykonania dobrej fotorelacji i obróbka materiałów foto i video.

To oferujemy

  • pracę nad bardzo ciekawymi projektami w zgranym teamie

  • elastyczny czas i miejsce pracy (możliwość pracy w siedzibie firmy w Warszawie lub zdalnie)

  • konstruktywnie męczące szefostwo :)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dofinansowanie do szkoleń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • grupowe zajęcia z j. angielskiego

Who Else Poland Sp. z o.o.

Ping - innowacyjna aplikacja wdrażająca nowoczesne podejście do zarządzania zadaniami, inspirowane metodą GTD i turkusowymi organizacjami oraz praktycznym doświadczeniu wielu menedżerów.

Jeśli chcesz prowadzić dalekowzroczny marketing nowatorskiego produktu internetowego, masz doświadczenie w digital marketingu, lubisz wyzwania i kręci Cię tematyka zarządzania własnym czasem to czekamy właśnie na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy

Podoba Ci się?

Nasza rekrutacja składa się z 3 etapów:

I. Aby aplikować wypełnij ankietę: https://form.typeform.com/to/tnrAdo

II. Do wybranych osób odezwiemy się w celu umówienia videocalla

III. Spotkanie w naszym biurze w Warszawie, na którym ustalimy finalne warunki współpracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.