Logo Pracuj.pl

Marketing / New Product Development Manager

Bewa Sp. z o.o.O firmie

  • Ruszczyn (pow. radomszczański)
    Ruszczyn (pow. radomszczański), łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie strategii rozwoju dla marek w portfolio firmy Bewa
  • Opracowanie strategii dla nowych linii produktowych oraz rozwoju opakowań na bazie obecnych i nadchodzących trendów rynkowych
  • Odpowiedzialność za jeden z głównych filarów strategii firmy – innowacyjność
  • Kompleksowe zarządzanie procesem tworzenia oferty produktowej
  • Ewaluacja efektywności wprowadzania nowych produktów
  • Kompleksowe zarządzanie projektami NPD, koordynowanie prac poszczególnych działów w realizacji założonych celów (sprzedaż, jakość, technologia, produkcja, R&D, logistyka) zgodnie z budżetem i w wyznaczonym czasie
  • Analiza rynku oraz trendów w branży napojów i soków, na jej podstawie rekomendowanie kierunków rozwoju linii produktowych
  • Rozwijanie nowoczesnych narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG (minimum 3 lata, praca w branży napojowej będzie dodatkowym atutem)
  • Wykształcenie wyższe: preferowany kierunek marketing, zarządzanie, ekonomia, handel międzynarodowy lub pochodne
  • Doświadczenie w długofalowym budowaniu strategii marketingowych
  • Doświadczenie we współpracy z firmami dostarczającymi dane rynkowe, umiejętność analizy potrzeb konsumenckich oraz przewidywania trendów konsumenckich
  • Umiejętność myślenia strategicznego oraz determinacja w działaniu
  • Znajomości wybranych narzędzi marketingowych: Google Analytics, Google Ads, LinkedIn itp.
  • Znajomość nowoczesnych metodologii w zarządzaniu procesami (posiadanie udokumentowanych uprawnień w obszarze Project Management będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi ważnymi z punktu widzenia kategorii napojów
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Orientacja na realizację celu, rzetelność i terminowość w realizacji zadań
  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, charyzma w podejmowanych działaniach
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość realizacji nowych projektów oraz wdrażania własnych rozwiązań
  • Ambitne cele, a przy tym samodzielność w ich osiąganiu
  • Samochód służbowy
  • Pakiet medyczny
  • Konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz system premiowy uzależniony od wyników
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Elastyczne warunki pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie dojazdów do pracy
  • program rekomendacji pracowników

Jeden z największych w Polsce producentów, który od początku działalności (1993) stale rozwija asortyment, produkując naturalną wodę mineralną, wodę źródlaną, ’’wody smakowe”, napoje gazowane i niegazowane, energetyzujące, napoje oparte na nowoczesnej technologii aseptycznej, a także soki NFC (bezpośrednio tłoczone, nie z koncentratu), poszukuje kandydatów na stanowisko: Marketing/New Product Development Manager.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku Aplikuj lub przesłanie jej na adres firmy: Bewa Sp. z o.o., Ruszczyn 1, 97-360 Kamieńsk.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami oraz nie odsyłamy nadesłanych aplikacji.

Marketing / New Product Development Manager, Ruszczyn (pow. radomszczański)