Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing / New Product Development Manager

Bewa Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie strategii rozwoju dla marek w portfolio firmy Bewa

  • Opracowanie strategii dla nowych linii produktowych oraz rozwoju opakowań na bazie obecnych i nadchodzących trendów rynkowych

  • Odpowiedzialność za jeden z głównych filarów strategii firmy – innowacyjność

  • Kompleksowe zarządzanie procesem tworzenia oferty produktowej

  • Ewaluacja efektywności wprowadzania nowych produktów

  • Kompleksowe zarządzanie projektami NPD, koordynowanie prac poszczególnych działów w realizacji założonych celów (sprzedaż, jakość, technologia, produkcja, R&D, logistyka) zgodnie z budżetem i w wyznaczonym czasie

  • Analiza rynku oraz trendów w branży napojów i soków, na jej podstawie rekomendowanie kierunków rozwoju linii produktowych

  • Rozwijanie nowoczesnych narzędzi marketingowych wspierających sprzedaż

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG (minimum 3 lata, praca w branży napojowej będzie dodatkowym atutem)

  • Wykształcenie wyższe: preferowany kierunek marketing, zarządzanie, ekonomia, handel międzynarodowy lub pochodne

  • Doświadczenie w długofalowym budowaniu strategii marketingowych

  • Doświadczenie we współpracy z firmami dostarczającymi dane rynkowe, umiejętność analizy potrzeb konsumenckich oraz przewidywania trendów konsumenckich

  • Umiejętność myślenia strategicznego oraz determinacja w działaniu

  • Znajomości wybranych narzędzi marketingowych: Google Analytics, Google Ads, LinkedIn itp.

  • Znajomość nowoczesnych metodologii w zarządzaniu procesami (posiadanie udokumentowanych uprawnień w obszarze Project Management będzie dodatkowym atutem)

  • Doświadczenie we współpracy z sieciami handlowymi ważnymi z punktu widzenia kategorii napojów

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Orientacja na realizację celu, rzetelność i terminowość w realizacji zadań

  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów, charyzma w podejmowanych działaniach

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Możliwość realizacji nowych projektów oraz wdrażania własnych rozwiązań

  • Ambitne cele, a przy tym samodzielność w ich osiąganiu

  • Samochód służbowy

  • Pakiet medyczny

  • Konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz system premiowy uzależniony od wyników

  • Narzędzia niezbędne do pracy

  • Elastyczne warunki pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Bewa Sp. z o.o.

Jeden z największych w Polsce producentów, który od początku działalności (1993) stale rozwija asortyment, produkując naturalną wodę mineralną, wodę źródlaną, ’’wody smakowe”, napoje gazowane i niegazowane, energetyzujące, napoje oparte na nowoczesnej technologii aseptycznej, a także soki NFC (bezpośrednio tłoczone, nie z koncentratu), poszukuje kandydatów na stanowisko: Marketing/New Product Development Manager.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji (CV) za pomocą przycisku Aplikuj lub przesłanie jej na adres firmy: Bewa Sp. z o.o., Ruszczyn 1, 97-360 Kamieńsk.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami oraz nie odsyłamy nadesłanych aplikacji.