Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Marketing Operations Manager

CommtreeO firmie

  • Wioślarska 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Commtree

Wioślarska 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Dla jednej z naszych spółek Commtree specjalizującej się w projektowaniu i implementowaniu rozwiązań dla branży e-commerce poszukujemy Marketing Operation Managera. Jako partner technologiczny spółka pełni rolę inkubatora dla młodych biznesów zajmujących się handlem w Internecie. Zapewnia outsourcing usług z zakresu zarządzania, marketingu, finansów i koordynacji projektów. Commtree występuje również w roli inwestora, wspierając projekty z potencjałem.

Poznaj zakres swoich przyszłym obowiązków :)

Marketing Operations Manager pracuje na co dzień strategicznie nad projektowaniem, realizacją i obsługą procesów zarządzania klientami i potencjalnymi klientami. Rozwija marketingowe bazy danych, korzysta z rozwiązań do automatyzacji marketingu i śledzenia wydajności w celu planowania, raportowania i przeprowadzania analiz. Marketing Operations Manager jest elastyczny i pasjonuje się danymi. W oparciu o dane rekomenduje działania prowadzące do budowy skali i ograniczania działań nieefektywnych.

Marketing Operations Manager pełni aktywną rolę w działaniach zmierzających do maksymalizacji wartości klienta poprzez optymalizację konwersji ruchu w landing page'ach, generowania treści leadów i wezwań do działania. Kierując się celem maksymalizacji CLV wspiera zespół produktowy w ideach związanych z rozwojem portfolio myśli strategicznie i jest w stanie opracować strategię komunikacji produktowej.

Stanowisko Marketing Operations Manager jest oparte na ścisłej współpracy z zespołem kreatywnym, marketing automation, analitycznym i produktowym. Marketing Operations Manager uczestniczy w budowie strategii rynkowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane doświadczenie w pracy po stronie Agencji (Performance Marketing/Digital) i/lub po stronie Klienta w branży e-commerce / SAAS,

  • Wiedza z zakresu online marketingu,

  • Biegłość w korzystaniu z narzędzi analitycznych, marketing automation, budowy LP i innych,

  • Strategiczne zacięcie i chęć ciągłego poszukiwania większej efektywności,

  • Sprawdzone i udane doświadczenie oraz wiedzę w zakresie rozwiązań CRM i automatyzacji marketingu,

  • Dodatkowo mile widziane doświadczenie w pracy na Google Analytics oraz na inny systemach monitorujących i mierzących efektywność kampanii internetowych,

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Doskonałe umiejętności analityczne i bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Dokładność oraz brak strachu przed analizowaniem raportów,

  • Nastawienie na cel oraz inicjatywa w działaniu,

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

  • Umiejętności analityczne i komunikacyjne.

To oferujemy

  • Pracę w gronie nieprzeciętnych i zaangażowanych pasjonatów e-commerce i Internetu, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem,

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia,

  • Realny wpływ na prowadzone projekty i szeroki zakres odpowiedzialności dostosowany do indywidualnych talentów,

  • Dynamiczny rozwój oparty na systemie mentoringu,

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji,

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Commtree

Commtree to firma specjalizująca się w projektowaniu i implementowaniu rozwiązań dla branży e-commerce. Jako partner technologiczny pełni rolę inkubatora dla młodych biznesów zajmujących się handlem w Internecie. Zapewnia outsourcing usług z zakresu zarządzania, marketingu, finansów i koordynacji projektów. Commtree występuje również w roli inwestora, wspierając projekty z potencjalem

Przewiń do profilu firmy