Oferta pracy

Marketing Performance Specialist

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.

Alma Tower

Kraków

Ringier Axel Springer Tech to hub technologiczny Ringier Axel Springer Media AG, wiodącej firmy mediowo-technologicznej działającej w Europie Środkowo-Wschodniej i wydającej łącznie ponad 100 tytułów prasowych i 70 serwisów internetowych. W Polsce, w 50 zespołach i trzech lokalizacjach pracuje ponad 300 specjalistów, którzy budują różnorodne rozwiązania IT, wchodzące w skład nowoczesnej platformy digital publishing. Nasze produkty docierają do 40 milionów użytkowników na różnych kontynentach. Pomagamy rozumieć świat i podejmować świadome decyzje. Tworzymy przyszłość cyfrowych mediów.

Marketing Performance Specialist, Medonet

Obowiązki:

  • Współtworzenie strategii oraz planu działań kampanii digital dla e-commerce w branży health
  • Monitoring, optymalizacja i realizacja kampanii w modelach efektywnościowych
  • Koordynacja przygotowywania kreacji reklamowych we współpracy z GFX
  • Przygotowywanie analiz, raportów oraz rekomendacji nowych rozwiązań
  • Śledzenie trendów na rynku i wdrażaniem ich w realizowane kampanie
  • Współpraca z innymi działami wewnątrz firmy w celu realizacji powierzonych zadań

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość rynku reklamy efektywnościowej
  • Biegłe posługiwanie się narzędziami analitycznymi: Google Analytics, FB Analytics, Excel
  • Doświadczenie w obsłudze systemów do emisji reklam (adserverów, platform e-commerce, narzędzi Google i FB)
  • Znajomość trendów na rynku e-commerce
  • Wielozadaniowość, umiejętności wyznaczania priorytetów oraz samodzielności w realizacji zadań
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy w zespole i łatwego nawiązywania kontaktów

Mile widziane:

  • Znajomość rynku wydawców
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Linkedin

Oferujemy:

  • Prywatna
    opieka
    medyczna
  • Karta
    Multisport
  • Ubezpieczenie
    na życie
  • Eventy
    firmowe
  • Inicjatywy
    sportowe
  • Szkolenia
    i konferencje
  • Nowoczesne
    biuro

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy