Oferta pracy

Marketing & PR Assistant

Olesiński i Wspólnicy Sp. z o.o.O firmie

Olesiński i Wspólnicy Sp. z o.o.

Powstańców Śląskich 2-4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działań z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym tworzenie materiałów i redagowanie treści (intranet, wewnętrzny newsletter, www, blog, kampanie e-mail marketingowe, Facebook, LinkedIn, media branżowe)

  • Obsługa firmowych stron www

  • Pomoc w tworzeniu prezentacji, raportów, materiałów graficznych

  • Tworzenie zestawień informacji (monitoring mediów i konkurencji, research branżowy)

  • Udział w organizacji eventów (online i offline) firmowych

  • Wsparcie zespołu w codziennych działaniach

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: komunikacja, dziennikarstwo, public relations, marketing, zarządzanie lub pokrewne

  • Interesujesz się marketingiem usług profesjonalnych i chcesz się rozwijać w tym obszarze

  • Jesteś skrupulatny/a i odpowiedzialny/a za powierzone zadania

  • Z łatwością tworzysz i redagujesz treści

  • Jesteś osobą kreatywną i nie boisz się prezentować własnych pomysłów

  • Potrafisz pracować pod presją czasu

  • Znasz podstawy programów graficznych (np. pakietu Adobe, Corel)

  • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym

To oferujemy

  • Ambitne projekty, możliwość realnego wpływu na działanie organizacji

  • Możliwość poznania i sprawdzenia się w różnych obszarach marketingu (content, SEO, social media, grafika, e-mail marketing, eventy, public relations i wiele więcej!)

  • Przyjazną atmosferę w zespole, na który zawsze możesz liczyć (i nie jest to wyświechtana formułka, naprawdę działamy zespołowo)

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat

  • Biuro w samym centrum Wrocławia/Warszawy

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kart Multisport, bezpłatne zajęcia językowe

  • … i wiele więcej!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

W O&W wspieramy biznes! Grupa O&W to kilka powiązanych ze sobą spółek, świadczących od ponad 15 lat usługi prawno-podatkowe, analityczne, księgowe, rekrutacyjne oraz administracyjne. Robimy to z pasją i energią, bo lubimy czuć radość doradzania. Załoga O&W liczy ponad 160 osób, pracujemy dla ponad 400 Klientów, mamy biura w 4 miastach w Polsce (Wrocław, Warszawa, Kraków, Gliwice) i wciąż się rozwijamy!

Przewiń do profilu firmy

Dzielimy się wiedzą, działamy razem, nawzajem się motywujemy i inspirujemy, możesz być częścią Załogi O&W. Zapraszamy do aplikowania.