Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing & PR Manager

DPS Software Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie kampanii marketingowych, działań promocyjnych i wizerunkowych,

  • planowanie, przygotowanie i bieżące monitorowanie budżetu,

  • zarządzanie i nadzór nad kampaniami promującymi produkty firmy,

  • opracowywanie ofert i prezentacji,

  • tworzenie contentu (strona www, artykuły PR, case studies, materiały promocyjne i sprzedażowe),

  • tworzenie materiałów promocyjnych – video,

  • przygotowywanie i koordynacja wydarzeń np. konferencje, seminaria, etc.,

  • analiza wyników osiągniętych przez markę - sprzedaż, rozpoznawalność, wizerunek.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w wewnętrznym, dziale marketingu lub/i agencji PR/marketingowej,

  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • lekkiego pióra – umiejętność pisania i redagowania tekstów,

  • głowy pełnej kreatywnych pomysłów i zacięcia do ich realizowania,

  • wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne,

  • niezależność, umiejętność pracy pod presją czasu.

  • znajomość najnowszych trendów w marketingu i PR.

  • umiejętności pracy w zespole, ale również pracy samodzielnej,

  • doświadczenia w pracy z i przed kamerą,

  • dyspozycyjności i zaangażowania,

  • znajomości j. angielskiego – B1,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • samodzielne stanowisko, z dużą swobodą działania

  • możliwość współtworzenia strategii marketingowej firmy,

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,

  • pakiet szkoleń i wdrożenie na stanowisko pracy,

  • kartę sportową Benefit Multisport,

  • pakiet medyczny Medicover, dofinansowanie do nauki języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

DPS Software Sp. z o.o.

DPS Software Polska to zgrany i skuteczny zespół profesjonalistów dostarczających polskim firmom rozwiązania informatyczne klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Codziennie spotykamy się i rozmawiamy z naszymi Klientami, żeby poznać specyfikę ich pracy i móc zarekomendować najlepsze rozwiązania, wspomagając ich rozwój i innowacyjność. Naszym priorytetem jest współpraca na najwyższym poziomie zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi Klientami.

Przewiń do profilu firmy