Oferta pracy

Marketing & PR Manager

R.Power

R.Power

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i realizacja strategii w zakresie wizerunku rynkowego Grupy R.Power

  • opracowywanie i redagowanie materiałów komunikacyjnych (informacji prasowych, komentarzy eksperckich, analiz i rekomendacji)

  • media relations

  • organizacja eventów, konferencji i wydarzeń specjalnych, przygotowanie materiałów prasowych i raportów na temat bieżącego funkcjonowania firm

  • poszukiwanie nowych trendów oraz monitorowanie rynku w obszarze CSR

  • rozwijanie narzędzi komunikacji digitalowej

  • monitoring mediów i rynku oraz przygotowywanie raportów (również w języku angielskim)

  • przygotowywanie odpowiednich materiałów dla zarządu i pracowników firmy

  • tworzenie polityki informacyjnej na zewnątrz oraz wewnątrz firmy

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie promocji

  • współpraca z innymi działami w Polsce i za granicą w zakresie komunikacji

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku poparte sukcesami

  • praktyczną znajomość mediów społecznościowych (prowadzenie profili, moderacja, monitoring, komunikacja kryzysowa, współpraca z influencerami)

  • lekkie pióro i umiejętność tworzenia angażujących tekstów

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • znajomość programów do tworzenia grafiki

  • doskonała znajomość narzędzi wykorzystywanych w SM

  • zainteresowanie Social Mediami i nowymi sposobami/ kanałami komunikacji

  • znajomość MS Office

  • elastyczność i kreatywność - wdrażanie nowych pomysłów i innowacji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wysoka kultura osobista

  • dynamizm i proaktywna postawa

  • kreatywność, otwartość, elastyczność w podejściu do projektów

  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu

To oferujemy

  • umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość nabycia doświadczenia w branży OZE

  • możliwość rozwoju osobistego i wpływu na rozwój firmy

  • program szkoleń podnoszący kwalifikacje zawodowe

  • pakiet benefitów, w tym dzień wolny w dniu urodzin

  • przyjazna atmosfera w pracy

  • niezbędne narzędzia

  • praca hybrydowa

  • atrakcyjna lokalizacja, Puławska 2

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop z okazji urodzin

R.Power

R.Power S.A. jest liderem sektora elektrowni słonecznych w Polsce. Jesteśmy w pełni zintegrowaną firmą fotowoltaiczną działającą w całym łańcuchu wartości, w tym w rozwijaniu nowych projektów, budowie (własny EPC) i zarządzaniu budową (EPCM), a także usługach serwisowych (O&M) dla istniejących elektrowni słonecznych. Oprócz rozwoju nowych projektów prowadzonego we własnym zakresie, dokonujemy przejęć projektów od firm zewnętrznych zarówno w Polsce, jak i w ramach ekspansji na inne rynki europejskie m.in. w Portugalii, Hiszpanii i we Włoszech.

Przewiń do profilu firmy