Oferta pracy

Marketing Project Manager

SDA sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

aleja Zwycięstwa 96/98

Redłowo

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • szczegółowe planowanie działań marketingowych dla podległych projektów,

  • samodzielna realizacja promocji dedykowanych projektów edukacyjnych dla naszych klientów B2B w odniesieniu do wyznaczonego harmonogramu, budżetu i celu,

  • aktywny udział w ustalaniu z biznesowymi stronami konkretnych celów oraz założeń marketingowych projektu,

  • bieżąca aktualizacja harmonogramu, monitorowanie postępów, rezultatów prac i kluczowych aspektów projektu w sposób mierzalny i raportowanie ich do przełożonego oraz klienta,

  • proaktywne wdrażanie działań naprawczych,

  • cykliczna i kompleksowa komunikacja ze wszystkimi zaangażowanymi stronami projektu,

  • tworzenie kompleksowej dokumentacji projektowej i efektywne zarządzanie zespołem projektowym.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia marketingowego (mile widziane w branży IT/Tech/Edu),

  • doświadczenie w prowadzeniu międzynarodowych projektów marketingowych - najlepiej dla klientów B2B,

  • udokumentowane sukcesy w opracowywaniu i realizacji zintegrowanych kampanii marketingowych wykorzystujących zarówno narzędzia marketingu online jak i offline,

  • analityczny mindset - cykliczne śledzenie wyników działań w poszczególnych kanałach marketingowych w celu oceny ich skuteczności,

  • doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i prezentacyjne ze zdolnością do skutecznego realizowania celów obu stron,

  • znakomite umiejętności zarządzania projektami i koordynacji z możliwością śledzenia wielu jednoczesnych projektów i ich rezultatów,

  • biegłą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • zdolność do pracy i rozwoju w szybko zmieniającym się, wielofunkcyjnym środowisku,

  • znajomość metodologii zarządzania projektami poparta certyfikatem będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • standardowe benefity, które dobrze znasz - owoce, Multisport, opiekę medyczną czy ubezpieczenie grupowe

  • elastyczność co do umowy - pracujemy na zleceniach, B2B lub UoP - co kto lubi i czego potrzebuje

  • nie mamy oficjalnego dress codu, ani sztywnych godzin pracy 8-16; zaczynasz pracę do 10, a jak potrzebujesz to pracujesz z domu, bo wszyscy wiemy, że czasem ciężko się umówić z kurierem po 16...

  • otwartość na różne kultury i języki - mamy okazję współpracować z ludźmi z Rumunii, Estonii, Albanii czy Filipin

  • pracę zespołową, ale stawiamy na dużą samodzielność i branie odpowiedzialności za swoje zadania - Ty jesteś specjalistą, więc ufamy, że wiesz co i na kiedy możesz dowieźć

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Jeżeli masz doświadczenie w marketingu, zależy Ci na pracy w międzynarodowym środowisku a zarządzanie projektami to Twoja codzienność - czytaj dalej! W związku z dynamicznym rozwojem i ekspansją na rynki zagraniczne, szukamy kreatywnej, zmotywowanej osoby, która jako Marketing Project Manager poprowadzi m.in kampanie dedykowanych projektów edukacyjnych dla naszych klientów B2B. Czekamy na Twoje CV, żeby zobaczyć co robisz najlepiej.

A co my robimy najlepiej? W SDA tworzymy kursy, które zmieniają ludziom życie i spełniają ich marzenia o zostaniu programistą/ką. Działamy lokalnie i globalnie z myślą o rozwijaniu kompetencji przyszłości. Mamy dużo planów, wyzwań i nowych projektów, więc jeżeli to Cię nie przeraża, a szybkie tempo działania to Twoja codzienność to SDA jest miejscem dla Ciebie.

Przewiń do profilu firmy