Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Marketing Project Manager

3MK PROTECTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Jarocin (pow. jarociński)

    Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja działań osób współpracujących w ramach projektu,

  • planowanie i realizacja projektów,

  • dbanie o wizerunek marki wewnątrz firmy i angażowanie wszystkich pracowników firmy w kreowanie wizerunku marki,

  • koordynacja działań marketingowych dla istniejących i nowych produktów,

  • przygotowywanie i realizacja media planu,

  • dbanie o spójność marki ze strategią marketingową i brand bookiem,

  • analiza działań konkurencji i efektywności kampanii marketingowych,

  • współpraca z influencerami i mediami,

  • szukanie inspiracji i kreatywnych rozwiązań,

  • monitoring internetu,

  • odpowiedzialność za dokumentację związaną z projektami,

  • uczestnictwo w targach, imprezach, akcjach związanych z promocja marki.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe, ale nie jest to warunek konieczny,

  • doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • umiejętności negocjacyjne, analityczne i organizacyjne,

  • znajomość metod prowadzenia projektów,

  • wysoka kultura osobista,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność,

  • otwartość na nowe wyzwania.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • ciekawe zadania i pracujący z pasją zespół,

  • możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń,

  • atrakcyjne warunki płacowe,

  • dofinansowanie do podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • premie ekologiczne,

  • biblioteka 3mk,

  • komfortowe warunki pracy z pełnym zapleczem socjalnym (kuchnia, ekspres do kawy itd.).

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika do zasilenia naszego zespołu na stanowisku: Marketing Project Manager

Miejsce pracy: Ostrów Wielkopolski

Przewiń do profilu firmy

Firma posiada dogodną lokalizację:

  • Krotoszyn – 28 km, czas dojazdu około 29 min,

  • Jarocin – 47 km, czas dojazdu około 49 min,

  • Pleszew – 30 km, czas dojazdu około 29 min,

  • Kalisz – 26 km, czas dojazdu około 30 min,

  • Kępno – 49 km, czas dojazdu około 52 min.

Jesteśmy otwarci na Twoje oczekiwania - w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej możemy uzgodnić inne optymalne dla Ciebie warunki zatrudnienia.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduje się na stronie: https://3mk.pl/