Oferta pracy

Marketing Project Manager

Summa Linguae Spółka Akcyjna O firmie

Rekrutacja zdalna

Summa Linguae Spółka Akcyjna

Josepha Conrada 63

Kraków

Summa Linguae Technologies to dostawca technologicznych usług językowych, założony w 2011 w Polsce. Nasz model biznesowy zakłada rozwój organiczny oraz rozwój przez akwizycje. Jesteśmy obecni w Europie, Azji i Ameryce. Dzięki globalnym zasobom, możemy przedstawić naszym Klientom szeroką i wyczerpującą ofertę. Opracowujemy innowacyjne strategie językowe dla firm, dzięki którym nasi Klienci mogą efektywnie komunikować się ze swoimi partnerami oraz rozwijać się na rynku globalnym. Pracujemy z globalnymi firmami dla których najważniejszą wartością w komunikacji międzynarodowej jest praktyczna innowacja. Skupiamy się na wypracowywaniu nowych standardów w obliczu cyfryzacji języka. Transparentność, elastyczność i bezpieczeństwo – tymi wartościami kierujemy się w naszej codziennej pracy.

W związku z dynamicznym rozwojem krakowski oddział Grupy
poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa realizacja projektów marketingowych agencji
  • zarządzanie i kontrola zadań podwykonawców, w tym pod kątem terminowości, jakości wykonania oraz budżetu
  • opracowywanie specyfikacji oraz ofert funkcjonalnych projektów

Wymagania:

  • wiedza marketingową oraz doświadczenie z zakresu zarządzania projektami;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • kreatywność w określonych obszarach związanych z realizowanymi przedsięwzięciami;
  • skrupulatność i dokładność w działaniu;
  • predyspozycje do pracy w ramach wielu projektów równocześnie;
  • odpowiedzialność, rzetelność, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu;
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

Zapewniamy:

  • stałą współpracę w oparciu o B2B lub Umowę o Pracę;
  • ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • fantastyczną atmosferę i możliwość rozwoju zawodowego;
  • pakiet benefitów, tj. kurs język angielskiego oraz karta Multisport.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy