Oferta pracy

Marketing Project Manager

Semcore sp. z o.o.O firmie

10 00013 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Głogowska 70, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Semcore sp. z o.o.

Głogowska 70

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację całokształtu działań budujących wizerunek naszej marki - wprowadzimy Cię w świat Semcore, abyś poznał DNA naszego brandu, zrozumiał sens jego istnienia oraz mógł skutecznie realizować wizję

  • współtworzenie strategii marketingowej, która pomoże nam poszerzać świadomość marki, napędzać ruch i generować leady - docelowo chcemy, abyś stał się aktywnym uczestnikiem procesu twórczego i wspólnie z nami pracował nad koncepcjami

  • planowane aktywności marketingowych oraz zakuwanie ich w ramy projektów - część działań będzie mieć formę prostych zadań do realizacji, pozostałe stworzą większą całość w formie dłuższego projektu

  • nadzór i koordynacja produkcji materiałów do komunikacji (blog firmowy, zarządzania social mediami, strona www, produkcje video, grafiki, case study udanych realizacji) - to zarówno ich samodzielnie tworzenie, jak i zlecanie do odpowiednich osób oraz dbanie o terminową realizację i wysoką jakość

  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi zespołami grafików, copywriterów, produkcji - ze względu na konieczność pogodzenia interesów różnych stron przyda się wcześniejsze doświadczenie w koordynacji takich współprac

  • realizacja end to end produkcji webinarów i firmowych podcastów - realizacja to jedno, kluczowa będzie również odpowiednia promocja tych inicjatyw

  • koordynacja współprac partnerskich oraz aktywne ich rozwijanie (uczelnie wyższe, organizacje) - liczymy na to, że pomożesz nam rozwinąć dobre relacje z naszymi partnerami

  • bycie strażnikiem spójnego wizerunku marki - u nas nic nie dzieje się przez przypadek, a spójność przekazu budującego nasz brand to najważniejszy priorytet

Nasze wymagania

  • dobra znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem marką oraz narzędzi marketingowych poparta praktycznym doświadczeniem w tym obszarze

  • znajomość rynku e-commerce oraz specyfiki funkcjonowania agencji marketingu internetowego

  • doświadczenie w prowadzeniu mediów społecznościowych (FB, LinkedIn, IG) oraz praktyczna znajomość zasad realizacji kampanii płatnych

  • doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami marketingowymi, z mocnym nastawieniem na ich skuteczne kończenie (mile widziana znajomość metodyk zwinnych)

  • umiejętność prowadzenie kilku projektów marketingowych jednocześnie oraz prawidłowego definiowania priorytetów

  • zmysł estetyczny umożliwiający tworzenie atrakcyjnych i spójnych materiałów wizualnych

  • umiejętność zarządzania zespołem projektowym, wyznaczania i koordynowania zadań oraz podejmowania decyzji

  • doświadczenie w bliskiej współpracy z zarządem

  • umiejętność wyciągania wizji od zarządu (zadawanie pytań, prowadzenie dialogu) i przekładanie jej na operacyjne działania

  • umiejętność stawiania granic, uzasadniania swojego punktu widzenia oraz przekonywania do swoich pomysłów

  • wysoka dyscyplina pracy, duża odpowiedzialność i samodzielność w działaniu

  • dodatkowe wymagania: do CV dołącz portfolio zawierające przykłady zrealizowanych projektów, dzięki czemu dowiemy się więcej o jakości Twojej pracy. Nie wskazujemy, co konkretnie powinno się znaleźć w portfolio - Ty zdecyduj, na co chcesz zwrócić naszą uwagę :)

To oferujemy

  • Wynagrodzenie - nasze widełki to 10.000 - 13.000 netto na B2B

  • Współpraca bezpośrednio z zarządem - będziemy zapraszać Cię do udziału w dyskusjach z zarządem na temat budowania wizerunku naszej marki

  • Pełne zaangażowanie zarządu - jesteśmy w tym biznesie całym sobą, możesz więc liczyć na realne wsparcie, bo nam faktycznie zależy na tym, aby zrobić różnicę na rynku. Oczekujemy wyników, ale dbamy również o warunki, w jakich będziesz je mieć osiągać.

  • Możliwość udziału w przekładaniu wizji na działanie - szukamy osób komplementarnych do nas. Uwielbiamy kreować wizje i myśleć o przyszłości a teraz potrzebujemy kogoś, kto pomoże nam zakuć to w pewne ramy możliwe do zrealizowania.

  • Udział w tworzeniu wyjątkowych propozycji wartości dla klienta - mamy misję, aby przez najbliższe kilka lat zrobić w obszarze SEO jak najwięcej. Chcemy udowodnić rynkowi, że się da. Możesz się na to załapać i wspólnie z nami w tym zaistnieć.

  • Poczucie wpływu i autonomia działania - szukamy osoby, która widząc szerszą wizję, przełoży je na działania oraz weźmie na siebie odpowiedzialność za ich skuteczną egzekucję

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Z dumą mówimy, że jesteśmy jedną z najlepszych agencji SXO w Polsce. Nasze strategie marketingowe to unikalne połączenie SEO i UX. Głęboko wierzymy, że synergia tych dwóch elementów daje klientowi największą wartość. Naszą misją jest wspieranie naszych klientów w osiąganiu wyższych przychodów poprzez ciągłą orientację na zwiększenie widoczności w sieci i generowanie ruchu na ich stronach. Mamy mnóstwo pomysłów, którymi chcemy zrobić różnicę w świecie e-commerce. Jako pierwsza agencja tego typu połączyliśmy naukę i biznes tworząc inicjatywę SemcoreLAB, dzięki której możemy świadomie zarządzać innowacjami i rozwijać młode talenty. Jeśli chcesz być częścią naszej historii, czytaj dalej.

Przewiń do profilu firmy